Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ СТРАХУВАННЯ РИЗИКІВ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО

ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ СТРАХУВАННЯ РИЗИКІВ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО

Назва:
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ СТРАХУВАННЯ РИЗИКІВ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
238
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Романютін Іван Андрійович
УДК 69.003.2
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ СТРАХУВАННЯ РИЗИКІВ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО
Спеціальність: 08.07.03 - Економіка будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент Крикун Костянтин Васильович, Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки будівництва.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Федоренко Валентин Григорович, завідувач кафедри економіки та підприємництва (Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України, м. Київ)
кандидат економічних наук, доцент Зельцер Євген Робертович, доцент кафедри “Підприємницька діяльність і аудит” (Інститут післядипломної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури МОН України)
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться “25” травня 2005 р. о 15 год. На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський пр., 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий “19” квітня 2005 р.
Вчений секретар Погорельцев В.М.
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03,
кандидат економічних наук, доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Високий рівень попиту на ринку житла і обмежень фінансових ресурсів обумовлюють необхідність залучення усіх можливих форм фінансування, зокрема іпотечного кредитування. Задача розвитку іпотечного кредитування інвестицій у житлове будівництво – одна з найважливіших для України. Вирішення цієї задачі вимагає задіювання всіх можливостей іпотеки, яка повинна стати основою для організації масштабної державної житлово-інвестиційної програми поліпшення житлових умов для мільйонів наших громадян. Іпотека повинна стати одним з важливих інструментів під час створення національної системи заощаджень. Широке впровадження іпотечного кредитування в країні сприятиме збільшенню бюджетних надходжень, більш ефективному вирішуванню житлових питань. За рахунок управління розгалуженими фінансовими потоками держава має можливість впливати на соціально-економічні процеси в суспільстві. В той же час зростання ринкового попиту на іпотечне кредитування багато в чому сповільнюється через відсутність надійної системи страхування пов’язаних з цим ризиків. В умовах реформування економіки України необхідна докорінна зміна системи страхування ризиків і системний підхід в аналізі чинників, що впливають на ефективність механізму іпотечного кредитування інвестицій в житлове будівництво.
Вагомий внесок у розробку проблем іпотечного кредитування останнім часом внесли економісти далекого зарубіжжя, зокрема Д.Фридман, Л.Міхаел, К.Сірманс, Дж.Шерман, М.Шнайдерман, Р.Ордуей, Н.Телгарський, М.Равіс. Окремі питання висвітлені й у працях науковців України та інших країн СНД: В.Кудрявцева, Н.Косарєвої, А.Шаріпова, Г. Циліної, В.Іванова, С.Кручка, О. Евтуха та інших. Однак, наявні роботи не охоплюють всіх проблем і питань, пов’язаних з іпотечним кредитуванням і страхуванням його ризиків, а головне не містять конкретного економічного механізму їх вирішення.
Необхідність проведення науково-теоретичних досліджень та підготовка відповідних науково-практичних розробок, з питань забезпечення розвитку системи страхування ризиків іпотечного кредитування інвестицій в житлове будівництво, визначило актуальність теми дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ СТРАХУВАННЯ РИЗИКІВ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ЖИТЛОВЕ БУДІВНИЦТВО

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок