Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДГОТОВКА ВОДИ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ПОТРЕБ СПИРТОВИХ ЗАВОДІВ (НА ПРИКЛАДІ ШПАНІВСЬКОГО ЗАВОДУ)

ПІДГОТОВКА ВОДИ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ПОТРЕБ СПИРТОВИХ ЗАВОДІВ (НА ПРИКЛАДІ ШПАНІВСЬКОГО ЗАВОДУ)

Назва:
ПІДГОТОВКА ВОДИ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ПОТРЕБ СПИРТОВИХ ЗАВОДІВ (НА ПРИКЛАДІ ШПАНІВСЬКОГО ЗАВОДУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯЗОЩУК ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ
УДК 628.1.16
ПІДГОТОВКА ВОДИ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ПОТРЕБ СПИРТОВИХ ЗАВОДІВ
(НА ПРИКЛАДІ ШПАНІВСЬКОГО ЗАВОДУ)
Спеціальність 05.23.04- Водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
РІВНЕ - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
ОРЛОВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕГОВИЧ,
Національний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри водопостачання та бурової справи.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
ДУШКІН СТАНІСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ,
Харківська національна академія міського господарства МОН України, завідувач кафедри водопостачання, водовідведення і очистки води;
кандидат технічних наук, доцент
ТУГАЙ ЯРОСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ,
Київський національний університет будівництва і архітектури МОН України, перший заступник директора інституту післядипломної освіти.
Захист відбудеться “ 14 ” березня 2008 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 47.104.01 в Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці НУВГП за адресою:
33000, м. Рівне, вул. Приходька, 75.
Автореферат розісланий “ 11 ” лютого 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент В.П. Востріков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В останні роки спиртові заводи України працюють дуже не стабільно. Це пов’язано з тим, що постійно відбувається коливання рівня збуту продукції та труднощами в забезпеченні сировиною, в тому числі, із забезпеченням якісною водою. В країні є заводи з новим сучасним обладнанням, але багато заводів працюють за старими технологіями та на старому обладнанні, з високим ступенем насичення промислового майданчика оснащенням, дуже поступово йде технічне переобладнання виробництва, впровадження технологій підготовки води, не впроваджуються енергозберігаючі технології, практично відсутні системи автоматичного регулювання технологічних процесів.
Найчастіше на заводах використовується підземна вода з підвищеною концентрацією заліза та карбонатною жорсткістю, які негативно впливають на технологію виготовлення спирту. За сучасними нормами концентрація заліза у воді, яка використовується у виробництві, повинна бути меншою, ніж передбачалось наприкінці попереднього століття. Найбільша кількість води використовується на охолодження, а тому випадання солей карбонату кальцію на охолоджуючому обладнанні викликає зупинку виробництва для заміни або прочистки цього обладнання. Рекомендовані для підготовки води технологічні схеми є громіздкими та матеріалоємними. Отже одним із факторів покращення ефективності роботи галузі є використання відповідно підготовленої води на всіх стадіях виробництва. За даними вчених це, разом з іншими засобами, дозволить підвищити продуктивність праці та знизити собівартість продукції. Тому, розробка компактних та автоматизованих технологічних схем знезалізнення води і попередження випадання солей кальцію в теплообмінниках на спиртових заводах є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційні дослідження проводились в рамках наукової тематики кафедри водопостачання та бурової справи Національного університету водного господарства та природокористування „ Розробка нових та вдосконалення діючих споруд для забору, очищення та транспортування води населених пунктів і підприємств” та госпдоговору № 3-45 „Розробка технології підготовки води для технологічної схеми спиртового заводу”
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є наукове обґрунтування та удосконалення системи водопідготовки заводів спиртової промисловості на прикладі Шпанівського заводу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДГОТОВКА ВОДИ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ПОТРЕБ СПИРТОВИХ ЗАВОДІВ (НА ПРИКЛАДІ ШПАНІВСЬКОГО ЗАВОДУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок