Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> MEXAHI3M ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВТОРИННИМИ СИРОВИННИМИ РЕСУРСАМИ

MEXAHI3M ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВТОРИННИМИ СИРОВИННИМИ РЕСУРСАМИ

Назва:
MEXAHI3M ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВТОРИННИМИ СИРОВИННИМИ РЕСУРСАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
ЛЯШКО ІРИНА ІГОРІВНА
УДК 351.777.61:504.062
MEXAHI3M ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВТОРИННИМИ
СИРОВИННИМИ РЕСУРСАМИ
Спеціальність: 25.00.02 - Механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк).
Науковий керівник - чл.-кор.НАН України, доктор технічних наук,
професор Пілюшенко Віталій Лаврентійович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України, завідувач
кафедри маркетингу
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Садєков Алімжан Абдуллович, Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М.І.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідуючий кафедрою економіки підприємства;
кандидат наук з державного управління, Хіврич Юрій Єгорович, Донецька обласна державна адміністрація (м. Донецьк), заступник голови.
Провідна установа – Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м. Запоріжжя), кафедра державного управління та адміністративного менеджменту.
Захист дисертації відбудеться 18 квітня 2006 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м Донецьк, пр.Б.Хмельницького, 108, ауд.201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки Украіни за адресою: 83015, м.Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий “ 17 ” березня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С.Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Існуюча в Україні структура промислового виробництва та масштаби ресурсовикористання призвели до того, що наша країна має найвищі показники добування сировини та одночасно величезне накопичення відходів сировини та твердих відходів з достатньо високим складом корисних мінералів та речовин.
В сучасному виробництві при створенні практично усіх видів продукції утворюється певна кількість відходів, які являють собою частину сировини, за різними причинами не реалізованими у виробництві. Крім того, після закінчення строку приходять до непридатності, старіють та перетворюються у відходи колишні товари, що були у споживанні.
Нераціональне використання природних ресурсів, накопичення відходів, забруднення навколишнього середовища стає проблемою на шляху стабілізації економічного розвитку країни.
Вирішення цієї проблеми стає основою довгострокового сталого розвитку, що забезпечує раціональне природокористування, охорону навколишнього середовища та екологічну безпеку.
Теоретичні та практичні аспекти цієї проблематики знайшли відображення в наукових працях вітчизняних та закордонних вчених. У першу чергу необхідно зазначити роботи О.І. Амоші, Б.В. Буркінського, О.В. Бреславцева, А.М. Близнюка, О.Л. Голуба, Б.М. Данилишина,
О.В. Дорогунцова, В.Г. Іллюшенка, Н.Й. Коніщевої, Ю.М. Комара, Н.В.Пахомової, І.В. Петенко, В.Л. Пілюшенка, А.А. Садєкова, В.Н. Хоминої, К. Рихтера, А. Єндерса та інших. В їх працях відображено широкий спектр дослідження еколого-економічних проблем на державному і регіональному рівнях.
Однак дійовий механізм державного управління використанням вторинних сировинних ресурсів, особливо в умовах дефіциту енергетичних ресурсів та інтенсивного використання невідновлюваних природних ресурсів залишається важливою науковою проблемою і вимагає подальших досліджень у напрямках утворення стратегій використання відходів, залучення їх у виробництво, використання принципів соціально-етичного і екологічного маркетингу, логістики.
Актуальність окреслених проблем теорії та механізмів державного управління, необхідність формування комплексної стратегії планування розвитку промислових регіонів, методичного забезпечення вирішення проблем оптимального використання сировинних ресурсів обумовили вибір теми дослідження, мету і задачі дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: MEXAHI3M ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВТОРИННИМИ СИРОВИННИМИ РЕСУРСАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок