Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ УСТАЛЕНОСТІ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА І ЙОГО АДАПТАЦІЯ ДО ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНУ

ПІДВИЩЕННЯ УСТАЛЕНОСТІ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА І ЙОГО АДАПТАЦІЯ ДО ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ УСТАЛЕНОСТІ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА І ЙОГО АДАПТАЦІЯ ДО ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,30 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 339.6:338.4:667
ЛЮ ШАО ЦЗЮНЬ
ПІДВИЩЕННЯ УСТАЛЕНОСТІ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА І ЙОГО АДАПТАЦІЯ ДО ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНУ
Спеціальність 08.06.01-Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ– 2004 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ) на кафедрі менеджменту.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Саллі Володимир Ілліч,
завідувач кафедри менеджменту
Національного гірничого університету
Міністерства освіти і науки України,
заслужений працівник народної освіти України

Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Макогон Юрій Володимирович,
завідувач кафедри міжнародної економіки
Донецького національного університету
Міністерства освіти і науки України

кандидат економічних наук
Майорова Ірина Миколаївна,
доцент кафедри міжнародної економіки
Маріупольського гуманітарного університету
Міністерства освіти і науки України
(м. Маріуполь)
 
Провідна установа – Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України, відділ ринкових механізмів та структур (м. Одеса).
 
Захист відбудеться “ 16 ” _09_ 2004 р. о 11___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К08.080.01 при Національному гірничому університеті за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий “07 ” _08__ 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П.Грідін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РАБОТЫ
Завдання, поставлені перед підприємствами текстильної промисловості Китаю, зводяться до задоволення потреби місцевого населення в одязі, насичення внутрішніх міських і сільських текстильних ринків, забезпечення населення робочими місцями, збільшення кількості товарів на експорт. У ході будівництва і модернізації Китаю текстильна промисловість залишається основним джерелом надходжень валюти в бюджет країни.
Разом з тим, через історичні причини і різні тенденції у плануванні після реформи основні підприємства – виробники продукції, в основному, сконцентрувалися в приморських районах. Наприклад, у провінції “Тіан Сун” виготовляють сім найменувань текстильної продукції, чотири з яких займають перше місце по країні.
Зниження економічної ефективності текстильних підприємств, що продовжується вже шість років, відразу виправити важко. Головні причини: відставання в технології, упор на кількість, а не на якість, недогляди в розміщенні текстильних підприємств, їхня надмірна концентрація в Приморських регіонах і слабкий ступінь освоєння Середніх провінцій, де зосереджене вирощування бавовни. Більш розвинуті економічно великі і середні міста лідирують на ринку виробництва текстилю, а значна частина волостно-селищних підприємств у віддалених регіонах тільки розвертають боротьбу за вихід на ринки текстилю. Але у цих районів є явні переваги, оскільки закупівля сировини провадиться ними за твердою ціною і при низькій платі за землю, при цьому вони відчувають нестачу засобів і техніки, рівень якості продукції значно нижче, ніж у конкурентів. Внаслідок економічного росту в результаті реформ доходи народу підвищилися, з’явилися заможні верстви і заможні райони, люди почали віддавати перевагу в одязі індивідуальності, сортності та якості.
Отже, необхідність збереження потенційно життєздатних текстильних підприємств обумовила актуальність рішення задач, пов’язаних з розкриттям внутрішніх резервів, успішною інтеграцією фабрик в інфраструктури знову освоюваних регіонів. Усі ці задачі повинні зважуватися при одночасному підвищенні загальної культури керування підприємством з використанням традиційних позитивних тенденцій, накопичених китайським менеджментом у ході реформ.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ УСТАЛЕНОСТІ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВА І ЙОГО АДАПТАЦІЯ ДО ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок