Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ

РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ

Назва:
РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,89 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“Запорізький інститут державного та муніципального управління”
БЕСПАЛА Наталія Олександрівна
УДК 351.45:330.341.1
РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Запоріжжя – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, м. Харків.
Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор
Дєгтяр Андрій Олегович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
завідувач кафедри економічної теорії та фінансів.
Офіційні опоненти – доктор наук з державного управління, професор
Розпутенко Іван Васильович,
Національна академія державного управління при Президентові України,
завідувач кафедри економічної політики;
кандидат економічних наук, доцент
Лісовий Андрій Васильович,
Національний університет державної податкової
служби України,
доцент кафедри економічної теорії.
Провідна установа – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, м. Львів.
Захист відбудеться 23 листопада 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.127.03 в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 125.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий 20 жовтня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради З.О. Надюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У ході здійснюваних в Україні за роки незалежності реформ відбулися глибокі соціально-економічні перетворення. Разом з тим непослідовність процесів реформування, відсутність цілісної концепції державної економічної політики, значні структурні диспропорції в економіці призвели до глибокої і затяжної соціально-економічної кризи суспільства. Одним з важливих факторів кризових явищ в Україні стала невиважена податкова політика держави.
В умовах же перехідної ринкової економіки, коли швидко розвивається підприємництво, розширюються бізнесові структури, податкова політика держави має бути надзвичайно виваженою та гнучкою, тоді як характерною рисою податкових реформувань, що відбувалися в новітній історії України, була відсутність їх наукового обґрунтування. Непослідовність у реформуванні податкової системи виявляється в тому, що, з одного боку, декларується потреба підвищення теоретичного рівня податкових реформувань, а з іншого – ці реформи відбуваються без відповідного її наукового обґрунтування. Як наслідок, численні зміни та доповнення до чинного податкового законодавства, які приймаються, не мають конструктивної системної спрямованості, а лише поглиблюють існуючі в податковій системі структурні диспропорції. Саме тому, незважаючи на зміни, що відбулися, необхідно констатувати, що існуюча система оподаткування ще не відповідає сучасним вимогам розвитку економіки України і процес реформування має тривати.
Питанням формування державної податкової політики у вітчизняній і зарубіжній науковій літературі приділено багато уваги. До провідних зарубіжних учених у цій галузі науки слід зарахувати Н. Андела, Ш. Планкарта, Е.Дж. Доллана, А. Доунса, Д. Ліндсея, Дж. Мілля, Дж. Мірліса, Р. Нурієва, В. Петті, А. Премчанда, А. Сміта, Х. Халлера та інших.
Питанням посилення стимулюючої функції податків, їх використання як основного інструменту механізму державного управління соціально-економічними процесами в суспільстві, а також удосконалення податкового законодавства України присвячені праці В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок