Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ (ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА)

РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ (ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА)

Назва:
РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ (ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,55 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАЛЮГА ЄВГЕНІЯ ВАСИЛІВНА
УДК 657.63
РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ
(ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА)
Спеціальність 08.06.04 – “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку в промисловості Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор
Кужельний Микола Васильович
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри обліку в промисловості;
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Линник Володимир Григорович
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри обліку і аудиту в сільському господарстві;
доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович
Київський міжгалузевий інститут управління, завідувач кафедри обліку та аудиту;
доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович
Львівська комерційна академія, завідувач кафедри аудиту.
Провідна установа – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка,
кафедра обліку та аудиту, м. Київ
Захист відбудеться “ 23 ” грудня 2002 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано “ 22 ” листопада 2002 року.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої
ради С.С. Осадець


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. З переходом України до ринкової економіки, зміною форм власності, зростає потреба у вдосконаленні методологічних та організаційних аспектів контролю в народному господарстві. Впровадження в усі сфери діяльності країни елементів регулювання потребують реформування діючої системи контролю. При цьому контролю підлягають всі відносини учасників економічних дій і подій, не виключаючи відносин власності. Саме високий динамізм притаманний соціально-економічним відносинам, а оскільки вони постійно змінюються, то виникає і потреба в удосконаленні функцій контролю. З огляду на сказане вище досягнення суб’єктами господарювання економічної ефективності пов’язано з економічним контролем. Економічний контроль слід розглядати як систему попереджень і перевірок контролюючими органами чинного законодавства, прийняття управлінських рішень, забезпечення планомірного суспільного відтворення та ефективного розвитку її елементів. Перехід до ринкової економіки вимагає застосування такого контролю, який дозволить своєчасно виявляти небажані відхилення від завданих параметрів, а також факти, що потребують окремого вивчення, оцінки та прийняття відповідних рішень. Нормально функціонуючий економічний контроль сприяє стабілізації економічного стану суб’єктів господарювання.
Різноманітні аспекти розвитку і удосконалення економічного контролю дослідили: Андрєєв В.Д., Бєлобжецький І.А., Бєлов М.Г., Білуха М.Т., Бобир С.І., Бутинець Ф.Ф., Вейцман Н.Р., Вознесенський Е.А., Гайдуцький П.І., Данілевський Ю.А., Дундуков Г.С., Журко В.Ф., Карауш М.І., Крамаровський Л.М., Кужельний М.В., Линник В.Г., Митрофанов В.М., Мурашко В.М., Овсянніков С. Г., Осадчий Ю.І., Полторадня В.А., Радостовець В.К., Рудницький В.С., Савченко В.Я., Соловйов Г.А., Сопко В.В., Усач Б.Ф., Чумаченко М.Г., Шевчук В.О., Шпіг О.О., Штейнман М.Я. та інші. Розроблені ними теоретичні й методологічні аспекти економічного контролю використовуються в практичній діяльності усіх контролюючих органів. Незважаючи на важливість виконаної роботи і цінність отриманих результатів з проблем дослідження економічного контролю, деякі питання ще не вивченні або вивченні недостатньо повно. Крім того, перехід до ринкових відносин ставить нові проблеми в галузі економічного контролю, від вірного рішення яких залежить його подальший розвиток та удосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ (ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок