Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРАЦІ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ОЦІНКА ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРАЦІ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ОЦІНКА ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРАЦІ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,99 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Герасимова Ірина Юріївна
УДК 331.101.6:622.012
ОЦІНКА ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ПРАЦІ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація та управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Саллі Володимир Ілліч,
Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ),
завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Багрова Інна Василівна,
Український державний хіміко-технологічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ),
професор кафедри економіки промисловості та організації виробництва;
кандидат економічних наук,
Кравчук Надія Володимирівна,
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту.
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ економічних проблем охорони праці і соціальної політики (м. Донецьк).
Захист відбудеться “06” жовтня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 у Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
49027, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий “04” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. екон. наук, доц. В.М. Дереза


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові відносини вимагають забезпечення конкурентноздатності продукції та підприємства в цілому на основі підвищення ефективності виробництва. Основним шляхом рішення такої задачі є вдосконалення праці, оскільки ріст прибутку за рахунок цін значною мірою вже себе вичерпав і ціни на українське вугілля наблизилися до рівня світових.
Праця в економіці розвинутих країн світу є найдорожчим фактором виробництва. У нас вона малопродуктивна й дешева. Стан ефективності праці та її резерви залишаються здебільшого поза увагою. Підвищення ефективності праці в Україні - надзвичайно актуальне завдання, починати яке треба з розробки науково-методичного інструментарію виявлення й реалізації резервів ефективності праці. Особливо це стосується збиткової вугільної промисловості, де поняття та показник ефективності праці навіть не використовується.
Проблемами праці займалися українські та російські вчені: Гастєв А.К., Керженцев П.М., Струмилін С.Г., Харченко О.К., Рубінський Ю.М., Амоша О.І., Прокопенко М.Д., Богиня Д.П., Слезінгер Г.Е., Гаврилов Р.В., Германова О.Є., Астраускас В.С., Уманський О.М., Багрова І.В., Буц Ю.В. і ін., а також зарубіжні вчені: Сміт А., Оуен Р., Тейлор Ф.У., Солоу Р., Бастіа Ф., Деннісон Е., Кендрік Д., Кларк Д.Б., Сей Б. і ін.
Їх дослідження не вичерпують усіх питань, пов'язаних з даною проблемою. Ще необхідно вдосконалювати теорію ефективності праці, як основи управління підприємством з урахуванням специфіки конкретної галузі та переходу до ринкової економіки, визначити механізми впливу окремих факторів ефективності праці, розробити галузеву методику впровадження відповідних заходів та ін. Все це й обумовило вибір теми, визначило мету, задачі дисертаційної роботи та позначило коло розглянутих в ній питань.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України відповідно до планів науково-дослідних робіт за темами: "Теоретичне обґрунтування шляхів забезпечення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості гірничих підприємств України в умовах розвитку ринкових відносин та інтеграції у світове економічне співтовариство" (номер держреєстрації 0101U001547, 2001-2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОЦІНКА ТА ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРАЦІ НА ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок