Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОД КОНФІГУРАЦІЙНОГО СИНТЕЗУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ РАНІШЕ РОЗРОБЛЕНИХ КОМПОНЕНТІВ

МОДЕЛІ ТА МЕТОД КОНФІГУРАЦІЙНОГО СИНТЕЗУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ РАНІШЕ РОЗРОБЛЕНИХ КОМПОНЕНТІВ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОД КОНФІГУРАЦІЙНОГО СИНТЕЗУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ РАНІШЕ РОЗРОБЛЕНИХ КОМПОНЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,00 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
ГЕРАСИМЕНКО Олександр Дмитрович |
УДК 621.039: 681.5.09
МОДЕЛІ ТА МЕТОД КОНФІГУРАЦІЙНОГО СИНТЕЗУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ РАНІШЕ РОЗРОБЛЕНИХ КОМПОНЕНТІВ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Скляр Володимир Володимирович
Державний науково-технічний центр ядерної та радіаційної безпеки, провідний науковий співробітник відділу аналізу безпеки управляючих та інформаційних систем АЕС.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Лисенко Едуард Вікторович
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, професор кафедри менеджменту;
кандидат технічних наук, доцент
Одарущенко Олег Миколайович
Полтавський військовий інститут зв‘язку, начальник кафедри телекомунікаційних систем та мереж.
Провідна установа: | Харківський Національний університет радіоелектроніки, кафедра автоматизації проектування обчислювальної техніки, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “26” січня 2007 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
Автореферат розісланий “7” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М. О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасні технології створення цифрових інформаційно-управляючих систем (ІУС), апаратних засобів (АЗ) і програмного забезпечення (ПЗ), у тому числі, для комплексів критичного застосування, характеризується тим, що ІУС розробляються не “з нуля”, а містять у собі численні раніше розроблені компоненти. Такого роду системні компоненти отримали назву OTS (Off-The-Shelf), тобто готові продукти “з полиці”.
Результати проведеного аналізу методів забезпечення надійності та безпеки ІУС АЕС, технічних комплексів критичного використання (ТККВ) показали, що одним з найбільш ефективних є застосування програмно-апаратних рішень апробованих практичним досвідом експлуатації або відповідними дослідженнями та випробуваннями. Даний метод реалізується через типізацію раніше розроблених програмних і апаратних компонентів, включаючи готові комерційні компоненти.
Застосування раніше розроблених компонентів, з одного боку, може підвищити надійність і безпеку ІУС за рахунок застосування апробованих продуктів з відомими експлуатаційними характеристиками та з позитивним досвідом використання. У той же час виникає ризик того, що в нових умовах експлуатації функції раніше розроблених компонентів можуть виконуватися неадекватним чином. Це підтверджується результатами аналізу аварій ракетно-космічних систем та відмов обладнання АЕС.
У контексті використання раніше розроблених компонентів функціональна безпека ІУС забезпечується такими властивостями, як апробованість i надійність та реалізується шляхом керування конфігурацією таких систем при створенні та вико-ристанні. Підвищення апробованості та надійності компонентів та відповідний рівень якості конфігурування систем дозволяє знизити ризики, які виникають внаслідок відмов ІУС.
Проблеми вдосконалювання методів керування конфігурацією, підвищення надійності та безпеки ІУС при використанні раніше розроблених компонентів одержали розвиток у працях А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОД КОНФІГУРАЦІЙНОГО СИНТЕЗУ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ З ВИКОРИСТАННЯМ РАНІШЕ РОЗРОБЛЕНИХ КОМПОНЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок