Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ БУДІВНИЦТВА ЯК ФАКТОР ЗНИЖЕННЯ ЙОГО СОБІВАРТОСТІ

ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ БУДІВНИЦТВА ЯК ФАКТОР ЗНИЖЕННЯ ЙОГО СОБІВАРТОСТІ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ БУДІВНИЦТВА ЯК ФАКТОР ЗНИЖЕННЯ ЙОГО СОБІВАРТОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,28 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
РУДЬ КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА
УДК 69.003.13:3385
ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ
БУДІВНИЦТВА ЯК ФАКТОР ЗНИЖЕННЯ ЙОГО СОБІВАРТОСТІ
Спеціальність 08.07.03 – Економіка будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття науково ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат економічних наук, доцент
Крикун Костянтин Васильович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури, доцент
кафедри економіки будівництва.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Тимчук Микола Федорович, Інститут муніципального менеджменту та бізнесу (м. Київ), ректор;
кандидат економічних наук, доцент Грідчина Марина Володимирівна, Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ), професор кафедри фінансів обліку та аудиту.
Провідна установа:
Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки і управління інвестиціями, м. Тернопіль.
Захист відбудеться 18 квітня 2002 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26. 056. 10 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано 14 березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26. 056. 10
кандидат економічних наук, доцент
Погорельцев В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність теми визначається необхідністю формування розвинутої економіки в Україні, спроможної задовольнити соціальні потреби її громадян і виробляти конкурентоспроможну на світовому ринку продукцію, зокрема будівельної галузі.
У процесі складної економічної трансформації Україна повинна уникнути тих глибинних недоліків, що трапляються у сучасній світовій економіці, найсуттєвішим з яких є затратний її характер.
У такій економіці на рівні фірм неминуче (безліччю способів) здійснюється підміна результатів збільшенням витрат. Зникають дешеві вироби з високими споживчими властивостями (як це є в нашій країні і, зокрема, на прикладі будівництва житла), а складна, хаотична за суттю чинна економічна система співвідношення затрат і результатів створює благодатне поле для корупції і розкрадання. Переконливим підтвердженням цього є виявлені в процесі розслідувань органами США факти діяльності і причин банкрутства “найкращої у світі” (ще два роки тому з річним обсягом продажу в 100 млрд. дол. США) компанії “ENRON” та її постійного аудитора – фірми Arthur Andersen. Варто зазначити, що наведений приклад не випадковість, а скоріше тенденція в сучасній економіці. За даними BankruptcyData.com, New Generation Research, Inc., Бостон, США активи тільки п’яти найбільших компаній-банкрутів США 2001 року складали 121,8 млрд. дол.
Назріла невідворотня потреба сприймати сьогодні сучасний людський органічний, цілісний, системний світ як світ економічний, в якому економічні відношення виникають не тільки між людьми з приводу речей, але й між людьми та природою. При цьому тільки ощадливе (а не витратне) ставлення до якої поки ще може зберегти і людину, і природу.
Отже в сучасних умовах кожному підприємству (фірмі) і кожному працівникові витрати потрібно бачити як витрати – тобто як таке (і тільки як таке), що на одиницю результату потрібно всіма силами зменшувати, а результати тільки як результати, які потрібно (відносно витрат) всіляко нарощувати. Це надасть реальну (практичну) можливість з’єднати прямими і зворотніми зв’язками працівників з результатами праці, дасть можливість працювати на себе і контролювати її результати.
В існуючих економічних підходах до зниження собівартості будівництва відсутня цілісна теоретична основа.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ БУДІВНИЦТВА ЯК ФАКТОР ЗНИЖЕННЯ ЙОГО СОБІВАРТОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок