Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ВАЛІВ НА БАЗІ МЕТОДІВ НЕЙРОМЕРЕЖЕВОГО МОДЕЛЮВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ВАЛІВ НА БАЗІ МЕТОДІВ НЕЙРОМЕРЕЖЕВОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ВАЛІВ НА БАЗІ МЕТОДІВ НЕЙРОМЕРЕЖЕВОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,44 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
МІШУРА ЄВГЕНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 621.91.002
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ВАЛІВ НА БАЗІ МЕТОДІВ НЕЙРОМЕРЕЖЕВОГО МОДЕЛЮВАННЯ
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ТЕРНОПІЛЬ – 2007


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі "Технологія і управління виробництвом" Донбаської державної машинобудівної академії Міністерства освіти і науки України (м. Краматорськ).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Ковалевський Сергій Вадимович,
Донбаська державна машинобудівна академія,
завідувач кафедри "Технологія і управління виробництвом".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гавриш Анатолій Павлович,
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут"
професор кафедри "Технологія машинобудування";
доктор технічних наук, професор
Сізий Юрій Анатолійович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут",
професор кафедри "Технологія машинобудування, металорізальні верстати".
Захист відбудеться 27 грудня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.03 Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий 26 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Данильченко Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішою проблемою сучасного машинобудівного виробництва є забезпечення конкурентоспроможності продукції. Одним із шляхів її рішення є вдосконалення типових технологічних процесів, що дозволяє підвищити їх ефективність.
На сьогодні відомі та розроблені різні методи проектування технологічних процесів. Роботи Бейгельзимера Е.Є., Гавриша А.П., Грабченка А.І., Григоряна Г.Г., Желєзнова Ю.Д., Капустіна Н.М., Кисіля В.В., Коновалова Ю.В., Корсакова В.С., Луговського В.М., Мазура В.П., Михайлова О.М., Одріна В.М., Остапенко А.Л., Петракова Ю.В., Полухіна П.І., Полухіна В.П., Хлопоніна В.М., Скороходова А.М., Челюсткіна А.Б. та ін. авторів показують, що для сформованої системи виробничих відносин їх переваги безперечні. Але їх використання в умовах підвищених вимог до конкурентоспроможності продукції не завжди забезпечує необхідну ефективність технологічного процесу. Тому, на даному етапі розвитку виробництва, коли вимоги до якості та конкурентоспроможності виробів швидко змінюються, необхідні нові підходи до методів проектування технологічних процесів.
Парадигма технології машинобудування змінилася. При цьому зміст технологічного процесу визначається не лише рівнем науково-технічного прогресу, але й вимогами виробника та споживача. У загальному виді задача є комплексною, коли зміст технологічних операцій й процесу в цілому формується виходячи з низки вимог (критеріїв) різної природи.
У зв'язку з цим, пропонуються заходи для вдосконалювання структури типового технологічного процесу на основі використання комплексного критерію, який дозволяє структурувати кожну операцію та є адитивною згорткою окремих критеріїв. Комплексний критерій дозволяє поєднати в собі як технічні, так і економічні, соціальні й інші фактори, часто слабо формалізовані. Основою такого підходу є розроблення комплексних моделей технологічних операцій механічного оброблення і їх використання у виборі найоптимальнішого варіанта типового технологічного процесу.
На основі традиційних методів моделювання, що включають регресійні, статистичний, логічні й ін. види аналізу, поставлена задача була вирішена за допомогою моделей – образів, в основі яких лежить використання мереж з однорідною структурою нейроподібних обчислювальних елементів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ТИПУ ВАЛІВ НА БАЗІ МЕТОДІВ НЕЙРОМЕРЕЖЕВОГО МОДЕЛЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок