Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ: ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ

МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ: ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ: ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,07 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ОСАДЧУК Світлана Вікторівна
УДК 336.01:351
МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ: ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник –доктор економічних наук, професор
АХЛАМОВ Анатолій Геннадійович,
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, завідувач кафедри економічної та фінансової політики.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, доцент
ДОЛГАЛЬОВА Олена В’ячеславівна,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, заступник директора Інституту економіки, менеджменту і права в будівництві;
кандидат економічних наук, доцент
ДУБОВИК Ольга Юхимівна,
Одеський державний економічний університет,
доцент кафедри фінансів.
Захист відбудеться “13” грудня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22, к.212.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22).
Автореферат розісланий 12 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.М. Безверхнюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах розбудови демократичного суспільства, ринкових трансформацій, питання достатньої забезпеченості регіонів бюджетними ресурсами є досить актуальним. Це зумовлено функціями і роллю держави у регулюванні регіонального розвитку та створенні сприятливих умов для діяльності господарюючих суб’єктів. Держава бере на себе зобов’язання у фінансуванні соціальної сфери, гарантуючи всім однаковий доступ в отриманні певних благ. Обсяг необхідних фінансових ресурсів забезпечується мобілізацією доходів до бюджетів всіх рівнів. Від їх стабільного надходження та від того, наскільки повно використовується наявний потенціал, залежать можливості держави щодо виконання нею своїх зобов’язань.
Демократичний розвиток країни передбачає ефективне функціонування регіонів, здатних вирішувати питання самоврядного розвитку. Така здатність потребує відповідного фінансового забезпечення, що реалізується через формування доходної бази бюджетів регіонального рівня, перебуває під впливом макроекономічних чинників і залежить від загальної економічної ситуації. Бюджети регіонального рівня виступають як важелі, через які центральні органи влади впливають на соціально-економічний стан територій. Проте, діючий механізм формування доходів бюджетів регіонального рівня не є досконалим і не в повній мірі стимулює регіони до збільшення бюджетних надходжень та формування власної самодостатності, що актуалізує проблеми управління бюджетними доходами з боку держави. З огляду на це, дослідження теоретичних засад управління бюджетною сферою набуває важливого значення, насамперед, з позицій регіонального розвитку.
Нагальним є аналіз чинників та факторів формування механізмів державного управління бюджетною сферою регіону, що є однією з проблем, на вирішення якої спрямовані зусилля багатьох науковців. Багатоаспектність зазначеної проблеми обумовлює необхідність поглибленого дослідження питань забезпечення бюджетної стабільності на регіональному рівні.
Проблематика управління бюджетною сферою, зокрема забезпечення стабільного розвитку регіону, в тій чи іншій мірі розглядалась в працях вітчизняних та зарубіжних вчених: В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ: ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок