Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ МАСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ “ ПОРТОВИЙ ФЛОТ”

МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ МАСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ “ ПОРТОВИЙ ФЛОТ”

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ МАСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ “ ПОРТОВИЙ ФЛОТ”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,76 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ландер Ігор Йосипович
УДК 519.872:[656.61:338.26]
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ МАСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ “
ПОРТОВИЙ ФЛОТ”
Спеціальність 08.03.02 - “Економіко-математичне моделювання”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Воєвудський Євген Миколайович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри “Системний аналіз і логістика”.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Постан Михайло Якович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри “Менеджмент та маркетинг”;
кандидат економічних наук, доцент Дубровіна Надія Анатоліївна, Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри “Економічна кібернетика”.
Провідна установа: Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький) Міністерства освіти і науки України, кафедра “Автоматизовані системи та моделювання в економіці”.
Захист дисертації відбудеться 5 липня 2002 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої ради Д 41.060.02 у Одеському національному морському університеті за адесою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34
З дисертацією можна ознайомитись бібліотеці Одеського національного морського університету за адесою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34
Автореферат розісланий 3 червня 2002 р.
Вчений секретар
к.е.н., доцент А.М.Холоденко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Транспорт – один з наріжних каменів економічної системи України. Від стабільної, ефективної роботи транспортної галузі залежить розвиток національної економіки та у кінцевому підсумку – добробут нашого народу. Частка транспорту у валовому внутрішньому продукті (ВВП) країни складає біля 10 %. Основні фонди транспортної галузі складають 8 %. Транспортна складова присутня у всіх секторах економіки. Прогнози НАН України свідчать про динамічне зростання вимог до вітчизняного транспорту. Щоб виконати ці вимоги, усім видам транспорту, в тому числі морському, потрібно вирішити ряд проблем. Так, морські порти далеко не повністю використовують свої технічні можливості, виробнича інфраструктура й форма управління у більшості морських портів зберегли ознаки адміністративної системи, яка є гальмом у їх боротьбі за конкурентоспроможність у світовому рейтингу портових послуг для залучення вантажопотоків. Не завжди рівень та якість послуг, які надаються портами, приваблюють власників вантажу. У цьому зв'язку, вимога до портів полягає у своєчасній модернізації та забезпеченні користувачів якісним рівнем послуг, у тому числі послуг, що надаються спеціалізованими суднами флоту портів України транспортним суднам, а саме: буксирне обслуговування, постачання паливом та водою, лоцманське проведення, обслуговування екіпажів суден, які стоять на рейді, пасажирськими катерами тощо. Ці послуги портофлоту представляють собою значну частку виробничої інфраструктури агентської діяльності в морських портах. Таким чином, можна стверджувати, що на сьогоднішній день існує об'єктивна необхідність удосконалення діяльності портофлоту шляхом проведення наукових досліджень на принципах системності та економіко–математичного моделювання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Результати даної дисертаційної роботи використані при розробці науково– дослідних тем “Теоретичні засади фінансово–інвестиційної діяльності на водному транспорті України” (номер держреєстрації 0197 U 014036) у 1997 – 1999 рр., "Методологія прогнозування та оптимального планування розвитку підприємств водного транспорту України в ринкових умовах" (номер держреєстрації 0100 U 003867) у 2000-2001 рр., “Розробка методології створення системи обгрунтування поповнення флоту, розробка бізнес–плану і бізнес–прогнозу судноплавної компанії”, що виконувались і виконуються в ОДМУ (ОНМУ) відповідно до плану науково–дослідних робіт Міністерства освіти і науки України та Міністерства транспорту України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ МАСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ “ ПОРТОВИЙ ФЛОТ”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок