Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ХАРАКТЕРИСТИК СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ З ОРТОГОНАЛЬНИМИ ГАРМОНІЙНИМИ СИГНАЛАМИ

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ХАРАКТЕРИСТИК СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ З ОРТОГОНАЛЬНИМИ ГАРМОНІЙНИМИ СИГНАЛАМИ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ХАРАКТЕРИСТИК СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ З ОРТОГОНАЛЬНИМИ ГАРМОНІЙНИМИ СИГНАЛАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,84 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова
ЛЯХОВЕЦЬКИЙ ЛЕОНІД МИХАЙЛОВИЧ
УДК 621.391:621.395
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ХАРАКТЕРИСТИК СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ З ОРТОГОНАЛЬНИМИ ГАРМОНІЙНИМИ СИГНАЛАМИ
Спеціальність 05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2002


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова, Державний комітет зв'язку та інформатизації України.
Науковий керівник –
доктор технічних наук, доцент Балашов Віталій Олександрович, Одеський науково-дослідний інститут зв'язку, директор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Банкет Віктор Леонідович, Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова, завідуючий кафедрою теорії електричного зв’язку;
кандидат технічних наук, доцент Гуцалюк Анатолій Кіндратович, Український науково-дослідний інститут радіо і телебачення, заступник директора по науковій праці.
Провідна установа –
Одеський національний політехнічний університет, Міністерство освіти України, Одеса.
Захист відбудеться " 20" червня 2002 р. о 10 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 41.816.02 в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, .
Автореферат розісланий “ 19 “ травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 41.816.02, д.т.н., професор Плотников В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Широко розповсюджені на мережі зв'язку багатоканальні системи передавання (БСП) з частотним розподілом і розподілом у часі каналів проектувалися й оптимізувалися під лінії зв'язку (середовища поширення) зі стабільними у часі лінійними частотними характеристиками та адитивними, як правило, з нормальним законом розподілу, шумами. Однак ряд каналів, і серед них у першу чергу радіоканали, мають ненормовані і нестабільні частотні характеристики, швидкість зміни яких не дозволяє ефективно відслідковувати їх за допомогою коректорів. Характерним для цих каналів є наявність поряд з адитивними тепловими шумами імпульсних і зосереджених по спектру завад, які значною мірою визначають їхню пропускну здатність. Ряд досліджень, проведених ведучими фірмами-розробниками систем передавання цифрової інформації (СПЦІ), продемонстрував певні переваги для передавання сигналів по “недосконалих“ середовищах систем передавання (СП), що використовують ортогональні сигнали-переносники (СП ОС), які одночасно і незалежно модулюються інформаційними сигналами, що передаються.
Найбільше поширення через ряд достойностей одержали для побудови СП ОС системи сигналів на основі ортогональних функцій Уолша і гармонійних функцій. Так, наприклад, у системі мобільного зв'язку CDMA для поділу сигналів різних абонентів використовується система функцій Уолша. Ортогональні гармонійні сигнали (ОГС) використовуються у системі T-DAB, призначеній для високоякісного стереофонічного радіомовлення з якістю компакт-диску в УКХ діапазоні (використовуваний у T-DAB метод модуляції називається CODFM - Coding Orthogonal Frequency Division Multiplex). Розроблено стандарт на основі CODFM для передавання цифрового телебачення високої чіткості. СП ОС, що використовують ортогональні гармонійні сигнали (СП ОГС), успішно застосовуються для передавання інформації по смугообмежених провідних каналах і фізичних лініях зв'язку. Для побудови цифрових абонентських ліній ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) рекомендацією ITU G.992 регламентовано метод передавання ортогональними гармонійними сигналами, що одержав у закордонній літературі назву DMT (Discrete Multi Tone). ADSL-модем забезпечує швидкість передачі по абонентських лініях (АЛ) до 7 Мбіт/с “униз” до абонента і до 768 кбіт/с “вгору” до цифрової мережі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ХАРАКТЕРИСТИК СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ З ОРТОГОНАЛЬНИМИ ГАРМОНІЙНИМИ СИГНАЛАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок