Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ КОЛЕКТИВНИХ РІШЕНЬ

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ КОЛЕКТИВНИХ РІШЕНЬ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ КОЛЕКТИВНИХ РІШЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,38 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Бойко Андрій Володимирович
УДК 519. 988:681. 3:658. 512
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ
ПРИЙНЯТТЯ КОЛЕКТИВНИХ РІШЕНЬ
05.13.22 - Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національного університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: - кандидат технічних наук Морозов Віктор Володимирович, Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри проектного менеджменту
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор Рач Валентин Анатолійович, Східноукраїнський національний університет (м. Луганськ), завідувач кафедрою управління проектами та економічної статистики ; - кандидат технічних наук, доцент Шпильовий Василь Дмитрович, заступник керівника Служби Віце прем'єр міністра України
Провідна установа: Національний транспортний університет Міністерства освіти і науки, м. Київ.
Захист відбудеться 16 січня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано 14 грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 ,
кандидат технічних наук, доцент Шебек М.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У цей час здійснюється реформування й реструктуризація практично всіх галузей економіки України. Ці процеси відбуваються в умовах бюджетного дефіциту та відсутності державних інвестицій. Більшість підприємств України через нестачу оборотних коштів і, як наслідок, бартеризацію відносин, а також застаріле матеріалоємне та енергоємне обладнання стають неконкурентноздатними на зовнішньому й внутрішньому ринках. В даних умовах одним з найбільш сприятливих варіантів для подальшого розвитку підприємств є пошук стратегічного інвестора, який би забезпечив необхідну фінансову підтримку. З боку інвестора обов'язковою вимогою для початку фінансування є наявність інвестиційного проекту, де повинні бути відбиті основні етапи його реалізації з відповідними економічними показниками.
Професійний підхід до підготовки й управління інвестиційними проектами розробляється науковим напрямком "Управління проектами". Згідно з методологією "Управління проектами", кожний проект містить передінвестиційну, інвестиційну та постінвестиційну фази. Зрозуміло, що на передінвестиційній фазі, коли здійснюється стратегічний менеджмент і маркетинг, розробляється бізнес-план і ухвалюється рішення про стратегію інвестування, ризик прийняття неефективних рішень досить високий і відповідно наслідки таких рішень можуть бути також серйозними. На інвестиційній фазі керівнику проекту також доводиться приймати безліч відповідальних рішень, пов'язаних із плануванням робіт і ресурсів проекту, а також його моніторингом, до речі в умовах жорсткого дефіциту часу й коштів. У зв'язку з цим виникає необхідність у розробці ефективної системи підтримки прийняття рішень, орієнтованій на методологію "Управління проектами".
Наявність невирішених задач по розробці комплексної інформаційної технології прийняття рішень по управлінню проектами і нагальна потреба в їх розв'язанні обумовлюють актуальність наукових досліджень і розробок, яким присвячена дисертаційна робота.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний в дисертаційній роботі напрямок, об'єкт та предмет досліджень відповідають "Концепції економічної стабілізації і зростання в Україні", Закону України "Про підприємництво" від 07.02.91 р., Закону України "Про інвестиційну діяльність" від 18.09.91 р., державній науково-технічній програмі №7 "Перспективні інформаційні технології, прилади комплексної автоматизації, системи зв'язку", що прийнята Постановою Верховної Ради України 2705-ХІІ від 16.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ СИСТЕМ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ КОЛЕКТИВНИХ РІШЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок