Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ПІД ДІЄЮ ВИПАДКОВИХ ЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ

НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ПІД ДІЄЮ ВИПАДКОВИХ ЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Назва:
НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ПІД ДІЄЮ ВИПАДКОВИХ ЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,98 KB
Завантажень:
276
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
МАХІНЬКО АНТОН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 624.046.5:624.042.3
НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
ПІД ДІЄЮ ВИПАДКОВИХ ЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Пічугін Сергій Федорович,
Полтавський національний технічний університет імені
Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій із
металу, дерева та пластмас (м. Полтава).
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кінаш Роман Іванович,
Національний університет „Львівська політехніка”, завідувач кафедри архітектурних конструкцій (м. Львів).
кандидат технічних наук, доцент
Турбін Сергій Володимирович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри металевих конструкцій (м. Макіївка).
Провідна установа: |
ВАТ Український науково-дослідний і проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 26 вересня 2006 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 234.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “22” серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.В. Чернявський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основною метою проектування конструкцій будівель і споруд є забезпечення достатнього рівня надійності при найменших можливих вит-ратах. Одним із очевидних рішень цього питання є вдосконалення ймовірнісних методів розрахунку та оцінки надійності конструкцій. По-перше, це пояснюється необхідністю врахування більшості факторів випадкового характеру, що впливають на роботу будівельних конструкцій в умовах їх експлуатації, по-друге, методи теорії надійності застосовуються для обґрунтування розрахункових коефіцієнтів методу граничних станів. В Україні в умовах сьогодення актуальність даного підходу також обумовлюється проблемою створення власної нормативної бази в галузі проектування і реконструкції будівель та споруд, особливо зважаючи на те, що розроблені останнім часом проекти ряду державних будівельних норм певним чином об’єднали розрахунок конструкцій за граничними станами з розрахунком їх надійності.
Нерозв’язаність у практичному плані проблеми надійності будівельних конст-рукцій загалом і металевих конструкцій зокрема пов’язана не тільки з недостатньою розробкою ймовірнісних методів розрахунку конструкцій. Додаткові труднощі виникають унаслідок складності математичного апарату, який залучається для постановки і розв’язання задач теорії надійності. У зв’язку з цим подальший розвиток методів теорії надійності має супроводжуватись пошуком раціонального компромісу між простотою та точністю проведення ймовірнісних розрахунків конструкцій. Дане спрямування, що не вимагає додаткових матеріальних і фінансових вкладень, дозволяє, по-перше, наблизити інженера-проектувальника до сприймання ймовірнісної концепції розрахунку, по-друге, створити прості альтернативні процедури нормування складових методу граничних станів.
Таким чином, розвиток імовірнісних методів розрахунку металевих конструкцій з отриманням на їх основі обґрунтованих оцінок показників надійності конст-рукцій та корегуванням розрахункових коефіцієнтів методу граничних станів є проб-лемою актуальною, що має велике теоретичне і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації пов’язана з розробкою ймовірнісних методів розрахунку сталевих конструкцій та підготовкою національних нормативних документів, що ведуться в Україні під ке-рівництвом ВАТ “УкрНДІПроектстальконструкція імені В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕМЕНТІВ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ПІД ДІЄЮ ВИПАДКОВИХ ЗМІННИХ НАВАНТАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок