Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ТА НОРМУВАННЯ ВИТРАТ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА НА ТЯГУ ПОЇЗДІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ТА НОРМУВАННЯ ВИТРАТ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА НА ТЯГУ ПОЇЗДІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ТА НОРМУВАННЯ ВИТРАТ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА НА ТЯГУ ПОЇЗДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,04 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія залізничного транспорту
ДРОБАХА Володимир Ілліч
УДК 629.4.016.2: 629.424
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ТА НОРМУВАННЯ ВИТРАТ
ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА НА ТЯГУ ПОЇЗДІВ
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків–2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту на кафедрі “Експлуатація та ремонт рухомого складу” Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Котов Володимир Володимирович,
Українська державна академія залізничного
транспорту, кафедра “Експлуатація та ремонт
рухомого складу”, доцент
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Кудряш Анатолій Петрович,
Інститут проблем машинобудування імені
А.М.Підгорного НАН України, відділ поршневих
енергоустановок, старший науковий співробітник
- кандидат технічних наук, професор
Могила Валентин Іванович,
Навчально-науковий інститут рейкового транспорту
Східноукраїнського національного університету імені
В.Даля, директор
Провідна установа – Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту імені академіка
В.Лазаряна, кафедра “Локомотиви”, Міністерство
транспорту та зв’язку України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться 12.11.2004 р. о 13-30 годині на
засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий 08.10.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Фалендиш А.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. На сучасному етапі розвитку економіки України проблема раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів набуває особливої актуальності у зв'язку із зростанням їх дефіциту. Це призводить до необхідності жорсткого розподілу і лімітування витрат палива.
На залізничному транспорті паливно-енергетичні витрати становлять 17-19% від усіх експлуатаційних витрат. Тому однією з умов економії енергії на тягу поїздів є науково-обгрунтоване її нормування, яке дозволяє об’єктивно визначати необхідний об’єм енергетичних ресурсів в функції розмірів транспортної роботи. Науковий підхід до розробок методик розрахунків витрат дизельного палива, його контролю та обліку дозволяє виявити приховані внутрішні резерви його економії і забезпечити стимулювання раціонального використання енергоресурсів.
Актуальність теми. Для поліпшення техніко-економічних показників роботи залізничного транспорту України потрібно поряд з більш ефективним використанням залізничної колії і рухомого складу забезпечувати економні витрати енергоресурсів на тягу поїздів і розробку енергозберігаючих технологій.
Однак, при цьому існуючі методи недостатньо враховують фактори перевізного процесу, структури та технічного стану рухомого складу. Це робить задачу з доопрацюванням методів достовірного нормування дуже складною і багатогранною. Вона вимагає використання як сучасного математичного апарату, так і глибоких практичних знань і досвіду.
Необхідність проведення досліджень у цьому напрямку підтверджується програмою реструктуризації на залізничному транспорті України, положеннями “Національної енергетичної програми”, Законом України “Про енергозбереження”, Державною комплексною програмою з енергозбереження, Указом Президента України №603/2000 від 20 квітня 2000 року “Про стан залізничного транспорту України та заходи щодо забезпечення його ефективного функціонування” та іншими документами.
У зв'язку з цим задача визначення більш досконалих методів розрахунку витрат енергоресурсів на тягу поїздів, а також методів непреривного і високоточного обліку та контролю за витратами дизельного палива у процесі експлуатації локомотивів є важливою і актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ ТА НОРМУВАННЯ ВИТРАТ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА НА ТЯГУ ПОЇЗДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок