Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ

Загрузка...

ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ / сторінка 19

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,86 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
– К., – 2004. – С.384-386. Особистий внесок пошукувача: огляд літератури, підбір тематичних хворих, статистична обробка отриманих результатів, проведення експериментальних досліджень, літературне оформлення роботи.
АНОТАЦІЯ
Москаленко Т.Я. Особливості патогенезу, клініки та лікування метаболічної форми фетоплацентарної недостатності.- Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.01.01 – акушерство та гінекологія. – Одеський державний медичний університет МОЗ України, Одеса, 2004.
Проведено епідеміологічний аналіз карт вагітних із фетоплацентарною недостатністю (ФПН), які мешкають у рекреаційних зонах міста, та комплексне обстеження вагітних і новонароджених з фізіологічним перебігом вагітності у І, ІІ та ІІІ триместрах, дослідження вагітних з ускладненим перебігом вагітності – ФПН, на фоні загрози переривання вагітності, несумісності крові за АВ(О) системою, прееклампсією легкого ступеня, анемією вагітних у І, ІІ та ІІІ триместрах, які не палили та палили до вагітності не менше 10 цигарок на день. Уточнено особливості клінічної семіотики та перебігу ФПН у вагітних, які мешкали у рекреаційних зонах міста. Показано, що однією з клінічних форм ФПН, яка розвивається у вагітних на фоні паління, є метаболічна форма ФПН, у разі котрої дефіцит статевих гормонів є наслідком їх надмірного розпаду у системах мікросомального окислення. На підставі результатів дослідження динаміки змін активності мікросомального окислення визначено діагностичний критерій розвитку метаболічної форми ФПН. Обґрунтована доцільність підвищення ефективності діагностики та лікувально-профілактичних заходів і зниження перинатальних ускладнень у вагітних із ФПН шляхом визначення токсичного впливу тютюнопаління та оцінки стану монооксигеназних систем організму в умовах патологічного перебігу вагітності.
Проведено вивчення функції нирок у здорових вагітних і вагітних із ФПН, які палили та не палили до вагітності у другому та третьому триместрах до та після водно-сольового навантаження 0,25 %-м розчином хлориду натрію в об’ємі 0,5 % від маси тіла. Розроблена власна методика визначення вмісту тестостерону в еритроцитах, яка може бути рекомендована як один із тестів ранньої діагностики метаболічної форми ФПН.
Патогенетично обгрунтовано метод ранньої діагностики ФПН за допомогою визначення антипірину в слині та сечі вагітних. Впроваджено методи профілактики ФПН у вагітних із застосуванням біологічно активної добавки янтарин та уточнено тактику їх розродження.
Ключові слова: фетоплацентарна недостатність, вагітні, паління, антипіриновий тест, метаболізм, мікросомальне окислення.
АННОТАЦИЯ
Москаленко Т.Я. Особенности патогенеза, клиники и лечения метаболической формы фетоплацентарной недостаточности.- Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени доктора медицинских наук по специальности 14.01.01. – акушерство и гинекология. – Одесский государственный медицинский университет МЗ Украины, Одесса, 2004.
Диссертация посвящена одной из актуальных проблем перинатологии повышению еффективности диагностики и лечебно-профилактических мероприятий, снижению перинатальных осложнений у беременных с фетоплацентарной недостаточностью (ФПН) путем определения токсического воздействия табакокурения и оценки состояния монооксигеназных систем организма в условиях патологического течения беременности.
Проведено комплексное обследование 420 беременных с ФПН, из них 232 беременные с ФПН, которые не курили до беременности, и 188 беременных, которые курили до беременности не менее 10 сигарет в день, кроме того обследовано 46 здоровых беременных и 16 здоровых не беременных женщин. Соответственно цели и задачам исследования беременные были распределены на группы: не курящие ФПН на фоне угрозы прерывания беременности (n=52), ФПН на фоне несовместимости крови по АВ(О) системе (n=46), ФПН на фоне прееклампсии легкой степени (n=60), ФПН на фоне анемии (n=74); курящие не менее 10 сигарет в день до беременности ФПН на фоне угрозы прерывания беременности (n=47), ФПН на фоне несовместимости крови по АВ(О) системе (n=27), ФПН на фоне прееклампсии легкой степени (n=56), ФПН на фоне анемии (n=58).
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок