Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ

Загрузка...

ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ / сторінка 3

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,86 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 

Наукова новизна одержаних результатів. Уточнено особливості клінічної семіотики та перебігу ФПН у вагітних, які мешкали у Київському районі м. Одеси за період з 1999 по 2001рр. Уперше показано, що однією з клінічних форм ФПН у вагітних, які палили до вагітності не менше 10 цигарок на день, є метаболічна форма ФПН, у разі котрої дефіцит статевих гормонів є наслідком їх надмірного розпаду у системах мікросомального окислення. Вперше на підставі результатів дослідження змін активності процесів мікросомального окислення визначено діагностичний критерій розвитку метаболічної форми ФПН. Розроблено та впроваджено в практику метод визначення антипірину в слині та сечі вагітних як спосіб ранньої діагностики ФПН. Розроблена власна методика визначення вмісту тестостерону в еритроцитах, яка може бути рекомендована як один із тестів ранньої діагностики метаболічної форми ФПН. (Деклараційний патент на винахід 43723 А). Запропоновано патогенетично обґрунтований метод профілактики та лікування ФПН у вагітних із застосуванням біологічно активної добавки янтарин та методику моніторингу внутрішньоутробного стану плода у вагітних, які палили, за допомогою кардіотокографії, починаючи з 24-26 тиж. вагітності та уточнено тактику розродження даного контингенту вагітних.
Практичне значення одержаних результатів. Проведені дослідження показали, що діагностика ФПН повинна обов’язково враховувати визначення токсичного впливу тютюнопаління та оцінки стану монооксигеназних систем організму в умовах патологічного перебігу вагітності. Для практичної медицини запропоновано метод ранньої діагностики фетоплацентарної недостатності на основі вивчення вмісту антипірину в слині та сечі вагітних. Метод не потребує спеціальних умов для визначення, економічно доступний, має невелику трудомісткість. Розроблена власна методика визначення вмісту тестостерону в еритроцитах, яка може бути рекомендована як один із тестів ранньої діагностики метаболічної форми ФПН. Розроблена і впроваджена схема профілактичних заходів для жінок із ФПН, доведено її ефективність.
Особистий внесок здобувача. Дисертант особисто здійснив інформаційно-патентний пошук, самостійно обґрунтовані мета, завдання дослідження, проаналізована наукова література за темою дисертації, відпрацьовані методи дослідження та зібрано обстежуваний матеріал; запропонована методика ранньої діагностики метаболічної форми ФПН; розроблено алгоритм методів обстеження вагітних із метаболічною формою ФПН та алгоритм рекомендованих методів розродження у разі різних форм ФПН; виконана статистична обробка й аналіз отриманих результатів.
Апробація результатів дисертації. Основні положення та висновки дисертації викладені на ХІ з’їзді акушерів-гінекологів України “Репродуктивне здоров’я населення України: проблеми та шляхи їх розв’язання”; Пленумах Асоціації акушерів-гінекологів України (2001, 2002, 2003, 2004); Міжнародній науковій конференції в рамках року Росії в Україні: “Гомеостаз: фізіологія, патофізіологія, фармакологія і клініка” (Одеса, 2003); Науково-практичній конференції “Актуальні питання сучасного акушерства” (Тернопіль, 2002); Науково-практичних конференціях Одеської обласної спілки Асоціації акушерів-гінекологів України (2000, 2001, 2002, 2004).
Публікації. За матеріалами дисертаційного дослідження опубліковано 46 наукових праць у журналах та збірниках, з них 22 у наукових фахових журналах, акредитованих ВАК України, 5 у фахових іноземних журналах; 12 у збірниках наукових праць; зареєстровано 3 деклараційні патенти на винахід від Державного департаменту інтелектуальної власності України.
Обсяг та структура дисертації. Дисертація викладена на 323 сторінках машинописного тексту і складається зі вступу, огляду літератури, матеріалів та методів дослідження, чотирьох розділів власних досліджень, аналізу й узагальнення результатів досліджень, висновків та списку використаної літератури, який містить 466 джерел, з них 362 вітчизняних та російськомовних і104 іноземних авторів. Ілюстрований матеріал поданий 201 таблицею та 9 рисунками.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок