Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ

Загрузка...

ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ / сторінка 8

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,86 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Крім того, у вагітних із ФПН, спричиненою загрозою переривання на фоні паління, показники осмоляльності крові та фосфору мають тенденцію до збільшення, проте величини креатиніну, нітриту азоту, кальцію та сечової кислоти у вагітних із ФПН мали тенденцію до зменшення у порівнянні зі здоровими вагітними II триместру.
Після водно-сольового навантаження у третьому триместрі у вагітних із ФПН на фоні загрози переривання, які не палили, в деякій мірі збільшуються показники креатиніну та нітриту азоту крові. Проте у вагітних із ФПН, спричиненою загрозою переривання на фоні паління вірогідно зменшується показник осмоляльності, тим часом як креатинін та нітрити азоту збільшуються порівняно зі здоровими вагітними.
Отже, у здорових вагітних та у вагітних із ФПН на фоні загрози переривання вагітності у разі водно-сольового навантаження гомеостатичні системи організму забезпечують відносно стабільний стан основних показників гомеостазу протягом усієї вагітності. Тим же часом обмін оксиду азоту, якщо судити з концентрації нітритів у сироватці крові, має найбільш суттєві зміни, про що свідчить участь NO- залежних механізмів у стабілізації гомеостазу.
Виведення антипірину зі слиною із організму (рис.1), що відбувається за рахунок секреції його слинними залозами, змінюється під час фізіологічної вагітності. Ці зміни відрізняються в різні триместри вагітності. Так, у II триместрі секреція антипірину зростає у середньому на 25 % відносно I триместру, а у третьому вона зменшується, хоча і не до рівня величин, характерних для І триместру. У вагітних із ФПН на фоні загрози переривання вагітності, що не палили до вагітності, у I триместрі зменшується виведення антипірину зі слиною на 30 %, а потім у ІІ зростає до рівня здорових вагітних і незначно зменшується у III триместрі. На відміну від цього, у вагітних, що палили до вагітності, уже в I триместрі виведення антипірину зі слиною було більше, ніж у здорових та вагітних із ФПН на фоні загрози переривання, які не палили. В подальшому, у II триместрі, і особливо у ІІІ триместрі, спостерігали, навпаки, зменшення секреції. Вищезазначене дає можливість вважати, що паління змінює здатність організму до виведення чужорідних сполук, до яких належить антипірин, що може бути наслідком впливу речовин, які знаходяться у тютюні та утворюються під час паління тютюну. Останні надходять у організм та індукують систему мікросомального окислення чужорідних сполук. Її зміни можуть бути одним з механізмів у розвитку ФПН за типом метаболічної форми.
Рис.1. Екскреція антипірину зі слиною у обстежених вагітних з ФПН у ІІІ триместрі;
* - вірогідні відмінності порівняно зі здоровими вагітними (р< 0,05)
 
У вагітних із ФПН на фоні загрози переривання секреція антипірину відрізняється від фізіологічного перебігу, і особливо пригнічується у вагітних із ФПН, що палили, у III триместрі.
У вагітних із ФПН на фоні несумісності крові за АВ(О) системою, які не палили до вагітності, до водно-сольового навантаження відзначається зменшення спонтанного діурезу та вірогідне збільшення осмоляльності сечі у 1,3 разу порівняно зі здоровими вагітними. Проте концентрація та екскреція білка збільшується більш ніж у 1,5 разу. У групі вагітних із ФПН на фоні несумісності крові за АВ(О) системою, які не палили до вагітності, вірогідно збільшуються показники концентрації та екскреції креатиніну та нітритів. Однак концентрація аміаку декілька зменшується, а його екскреція зменшується більш ніж у 2 рази порівняно зі здоровими вагітними.
Втім у вагітних із ФПН на фоні несумісності крові за АВ(О) системою, які палили до вагітності, у третьому триместрі вагітних до водно-сольового навантаження відзначаємо вірогідне збільшення спонтанного діурезу у 1,3 разу та незначне підвищення осмоляльності сечі. Проте концентрація білка зменшується майже у 1,4 раза, тимчасом як його екскреція не відрізняється від показників у здорових вагітних. У групі вагітних із ФПН, які палили до вагітності, зростають показники концентрації та екскреції креатиніну.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПАТОГЕНЕЗУ, КЛІНІКИ ТА ЛІКУВАННЯ МЕТАБОЛІЧНОЇ ФОРМИ ФЕТОПЛАЦЕНТАРНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок