Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оцінювання завадостійкості ансамблів адресних кодів для CDMA-систем

Оцінювання завадостійкості ансамблів адресних кодів для CDMA-систем

Назва:
Оцінювання завадостійкості ансамблів адресних кодів для CDMA-систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,93 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний технічний університет України
“Київський Політехнічний Інститут”
Поляков Ігор Леонідович
УДК 621.396.9
Оцінювання завадостійкості
ансамблів адресних кодів для CDMA-систем
Спеціальність 05.12.02 - Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ -2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі засобів телекомунікацій інституту телекомунікаційних систем
Національного технічного університету України “Київський Політехнічний Інститут”.
Науковий керівник кандидат технічних наук, професор
Лебедєв Олег Миколайович
НТУУ “КПІ”, заступник директора НДІ
телекомунікацій з наукової роботи
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор
Доровських Анатолій Васильович
підприємство “Денсофт”, провідний спеціаліст
кандидат технічних наук, с.н.с.
Войтер Анатолій Петрович
Інститут ядерних досліджень НАН України,
завідуючий відділом ядерної електроніки і засобів
автоматизації
Провідна установа Український науково-дослідний інститут зв’язку,
м. Київ.
Захист відбудеться “25” лютого 2005 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.14 в Національному Технічному Університеті України “Київський Політехнічний Інститут”, за адресою: м.Київ -56, пр.Перемоги 37, корп. 1, ауд. 163.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного Технічного Університету України “Київський Політехнічний Інститут”, за адресою: м. Київ -56, пр. Перемоги 37.
Автореферат розіслано ____________________
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д26.002.14 Уривський Л.О.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Пріоритетним напрямком розвитку перспективних радіотелекомунікацій третього і в подальшому четвертного поколінь є розробка і впровадження систем і технологій множинного доступу на основі кодового поділу каналів (CDMA). Реалізація нових можливостей CDMA-систем здійснюється як за рахунок удосконалювання існуючих систем, так і реалізації нових технічних рішень, що пов'язані з оптимізацією параметрів окремих вузлів системи.
Однією з істотних особливостей CDMA-систем і недоліків, що випливають з неї, є наявність внутрішньо-системних перешкод, що обумовлені неортогональністю адресних сигналів, що обмежує можливість CDMA-систем з пропускної здатності, погіршує їх енергетичні характеристики і реальне розповсюдження. Одним з ефективних напрямків боротьби з цим недоліком є формування найбільш раціональних ансамблів адресних кодів.
Раціональним названо адресний код, який відрізняється в кращий бік за рядом важливих показників: ступінь ортогональності, широкі можливості по формуванню представницьких ансамблів кодів і стійким до викривлень в каналі CDMA системи.
Для вибору або формування ансамблів раціональних адресних кодів необхідно мати апарат для оцінювання кодів до викривлень в каналі, що враховував би в єдиному сполученні два аспекти: ступінь неортогональності коду і пов’язані з цим показником взаємно кореляційні властивості, а також стійкість коду до викривлень в каналі CDMA-системи. В публікаціях по системам з кодовим поділом каналів рішення наукової задачі в такій постановці відсутнє.
Розробка апарату оцінювання ансамблів адресних кодів для CDMA-систем з урахуванням їх неортогональності і особливостей викривлень у каналі є тематикою даної роботи. Ця задача актуальна як для розробки нових систем так і для вирішення проблеми вибору на ринку CDMA систем для розвитку телекомунікацій України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами та темами. Робота виконувалася в рамках Державної науково-технічної програми “Перспективні телекомунікаційні системи і технології”, як складова частина дослідницьких робіт НДІ телекомунікацій НТУУ “КПІ”:
“Підвищення ефективності телекомунікаційних систем на основі нових методів формування та обробки складних сигналів”; (2001 - 2002 рр. - НДР д/б №2425)
“Підвищення стійкості складних сигналів до спотворень в телекомунікаційних системах з кодовим розділенням каналів” (2003 - 2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Оцінювання завадостійкості ансамблів адресних кодів для CDMA-систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок