Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ У ПІСЛЯПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД (НА МАТЕРІАЛАХ ПІДПРИЄМСТВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ)

УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ У ПІСЛЯПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД (НА МАТЕРІАЛАХ ПІДПРИЄМСТВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ)

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ У ПІСЛЯПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД (НА МАТЕРІАЛАХ ПІДПРИЄМСТВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,45 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРИШАН Юрій Петрович
УДК 658.16
УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ У ПІСЛЯПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД
(НА МАТЕРІАЛАХ ПІДПРИЄМСТВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ)
Спеціальність 08.06.01-
Економіка підприємства й організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, професор
Федонін Олексій Сергійович,
Київський національний економічний університет, професор кафедри економіки підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Степанов Олександр Петрович
Київський національний економічний університет, професор кафедри стратегії підприємств
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Мар’єнко Аліна Василівна
Інститут економічного прогнозування НАН України, заступник завідувача відділу економічного зростання та структурних змін в економіці
Провідна установа – Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та маркетингу
Захист відбудеться 28 вересня 2001 р. о 16 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 в Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 214
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, пр. Перемоги, 54/1
Автореферат розісланий 27 серпня 2001 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, ст. н. с. А.М. Колот
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах реформування народного господарства відбувається системне перетворення економічних відносин, що супроводжується масштабною зміною форм власності. Наслідком приватизації державних підприємств є глибинні внутрішні трансформації в процесах управління на макро- та мікрорівнях. Це обумовлює важливість вирішення проблемних питань управління промисловими підприємствами у післяприватизаційний період.
Наукова та прикладна проблематика управління підприємствами у післяприватизаційний період розробляється іноземними та вітчизняними науковцями, у тому числі Дж. Саксом, Р. Фрідманом, А. Абалкіним, Є. Ясіним, І. Лукіновим, В. Гейцем, О. Амошей, А. Чухном, В. Черняком та іншими. В той же час особливості перебудови управлінського механізму приватизованих підприємств досліджені фрагментарно. Зокрема, недостатньо обґрунтований організаційно-економічний механізм управління державними корпоративними правами, відсутні наукові розробки стосовно внутрішньокорпоративного управління з урахуванням зарубіжного досвіду та національних особливостей господарювання, не проводяться комплексні дослідження ефективності державного та внутрішньогосподарського управління підприємствами у післяприватизаційний період. Існуючі пропозиції щодо розв’язання окремих проблемних аспектів управління підприємствами у післяприватизаційний період не дозволяють здійснити науково обґрунтоване узагальнення та практично вирішити завдання створення адекватного сучасним вимогам механізму управління приватизованими підприємствами, забезпечення високого рівня ефективності їх господарсько-комерційної діяльності.
Таким чином, поточний стан наукової розробки наведеної проблеми вимагає узагальнення та систематизації теоретико-методологічних і прикладних аспектів управління підприємствами у післяприватизаційний період та одержання нових наукових результатів, придатних для практичного використання. Актуальність проблеми обумовила вибір теми дисертаційної роботи, визначила її мету та завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно плану науково-дослідних робіт Київського національного економічного університету (тема “Сучасний розвиток і система управління підприємствами (об’єднаннями) в ринкових умовах господарювання”, реєстраційний номер 01002004558.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ У ПІСЛЯПРИВАТИЗАЦІЙНИЙ ПЕРІОД (НА МАТЕРІАЛАХ ПІДПРИЄМСТВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок