Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВИЙ РЕЖИМ НАЦІОНАЛЬНИХ ПРИРОДНИХ ПАРКІВ УКРАЇНИ (НА МАТЕРІАЛАХ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)

ПРАВОВИЙ РЕЖИМ НАЦІОНАЛЬНИХ ПРИРОДНИХ ПАРКІВ УКРАЇНИ (НА МАТЕРІАЛАХ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)

Назва:
ПРАВОВИЙ РЕЖИМ НАЦІОНАЛЬНИХ ПРИРОДНИХ ПАРКІВ УКРАЇНИ (НА МАТЕРІАЛАХ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,16 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
МАРИЧ ХРИСТИНА МИХАЙЛІВНА
УДК 349.6
ПРАВОВИЙ РЕЖИМ
НАЦІОНАЛЬНИХ ПРИРОДНИХ ПАРКІВ УКРАЇНИ
(НА МАТЕРІАЛАХ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)
Спеціальність 12.00.06 – земельне право; аграрне право;
екологічне право; природоресурсне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі трудового, екологічного та аграрного права Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор юридичних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України Басай Віктор Давидович, Юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, директор, Заслужений юрист України.
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України Шульга Михайло Васильович, Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, завідувач кафедри екологічного права;
кандидат юридичних наук, доцент Федорович Володимир Іванович, Львівський національний університет імені Івана Франка, доцент кафедри трудового, аграрного та екологічного права.
Провідна установа:
Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, відділ правових проблем аграрного, земельного та екологічного права, м. Київ.
Захист відбудеться 5 червня 2007 року о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.04 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розісланий 3 травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І. В. Спасибо-Фатєєва
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Природні ресурси України є її національним багатством, їх збереження та невиснажливе використання розглядається як один з пріоритетів у сфері природокористування, екологічної безпеки та охорони природи і є невід’ємною умовою збалансованого економічного та соціального розвитку держави. Раціональне використання природних ресурсів і охорона довкілля – це об’єктивна передумова подальшого розвитку національного багатства держави. Однак внаслідок споживацького господарювання, яке здійснювалося на теренах України і яке продовжується в даний час, відбулися значні зміни в ландшафтах та середовищах існування тваринного і рослинного світу. Тому одним із найбільш дієвих напрямів політики збереження біологічного та ландшафтного різноманіття є розвиток природоохоронної, в тому числі і природно-заповідної справи. Державна політика України щодо збереження природи, зокрема і природи Карпат, удосконалюється фактично з кожним роком (Програма перспективного розвитку заповідної справи в Україні „Заповідники”, затверджена Постановою Верховної Ради України від 22 вересня 1994 року, Загальнодержавна програма формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки, затверджена Законом України від 21 вересня 2000 року, Державна програма „Ліси України” на 2002-2015 роки, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2002 року). Проте чинна нормативно-правова база не повною мірою забезпечує врегулювання відносин, що виникають у процесі охорони, управління та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду.
Науковою основою для проведення дослідження стали праці таких українських науковців у галузі екологічного та земельного права, як В.І. Андрейцев, Г.І. Балюк, В.Д. Басай, А.Г. Бобкова, Ю.О. Вовк, А.П. Гетьман, В.В. Костицький, С.М. Кравченко, Н.Р. Малишева, В.Л. Мунтян, О.О.Погрібний, В.К. Попов, Б.Г. Розовський, Н.І. Титова, Г.В. Тищенко, В.І. Федорович, В.С. Шахов, Ю.С. Шемшученко, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРАВОВИЙ РЕЖИМ НАЦІОНАЛЬНИХ ПРИРОДНИХ ПАРКІВ УКРАЇНИ (НА МАТЕРІАЛАХ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок