Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОсобЛИВОСТІ простОРОВОЇ рОботИ висячОго покрИТтя, ЩО УТВОРЮЄТЬСЯ системоЮ жОРстких нитОК

ОсобЛИВОСТІ простОРОВОЇ рОботИ висячОго покрИТтя, ЩО УТВОРЮЄТЬСЯ системоЮ жОРстких нитОК

Назва:
ОсобЛИВОСТІ простОРОВОЇ рОботИ висячОго покрИТтя, ЩО УТВОРЮЄТЬСЯ системоЮ жОРстких нитОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,94 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Руднєва Ірина Миколаївна
УДК 624.014 : 624.074 : 692.49 : 624.011.78
ОсобЛИВОСТІ простОРОВОЇ рОботИ висячОго покрИТтя,
ЩО УТВОРЮЄТЬСЯ системоЮ жОРстких нитОК
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській національній академії будівництва і архітектури (ДонНАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Мущанов Володимир Пилипович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, проректор, завідувач кафедри теоретичної і прикладної механіки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева і пластмас;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Лебедич Ігор Миколайович, завідувач відділу нових типів конструкцій ВАТ „УкрНДІпроектстальконструкція” ім. В.М. Шимановського, м. Київ.
Провідна установа: Одеська державна академія будівництва і архітектури, кафедра металевих, дерев’яних і пластмасових конструкцій Міністерства освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “ 14 ” квітня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 в Донбаській національній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “ 13 ” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зайченко М.М.


 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За останні роки прогрес техніки і підвищені вимоги до великопролітних споруд дали поштовх подальшому будівництву та реконструкції таких споруджень, як стадіони.
Поряд із задоволенням вимог спортивної технології при проектуванні стадіонів ставиться задача забезпечення максимальних зручностей для глядачів. Одним з аспектів цієї задачі є захист трибун від атмосферних опадів, що досягається введенням до складу конструкцій стадіонів різного роду навісів, козирків, покриттів.
В даний час одним з видів просторових великопролітних конструкцій, що найбільш динамічно розвиваються, інтересних в архітектурному і конструктивному відношенні, є стаціонарні висячі покриття над трибунами стадіонів, що зводяться відповідно до вимог міжнародних футбольних організацій. Переважна більшість висячих конструкцій з згинально-жорстких ниток, запроектованих раніше, мають огороджуючу конструкцію, яка не здатна пропускати сонячне світло. Цю проблему можна вирішити при застосуванні світлопрозорих матеріалів, наприклад, полікарбонатних пластиків, які до того ж значно удешевляють і полегшують конструкцію покриття. В той же час у сучасній літературі практично відсутні дані щодо спільної роботи несучих елементів висячих покриттів з світлопрозорими вуглепластиками, а також нормування снігових навантажень на огороджуючі конструкції з вуглепластиків.
Отже, вивчення напружено-деформованого стану великопрольотних просторових конструкцій із згинально-жорстких ниток спільно з огороджуючою конструкцією з вуглепластиків є актуальним, а отримані результати можуть представляти теоретичний і практичний інтерес.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає актуальним напрямкам науково – технічної політики України відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 5.05.1997р. та № 1331 від 8.10.2004р. у напрямку забезпечення надійності конструкцій на всіх стадіях їх життєвого циклу. Дисертація виконана в межах держбюджетної науково – дослідної теми на замовлення Міністерства освіти і науки України № Д-2-1-00 “Створення теоретичних та технологічних засад технічної діагностики та прогнозування технічного стану будівельних металевих конструкцій” (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОсобЛИВОСТІ простОРОВОЇ рОботИ висячОго покрИТтя, ЩО УТВОРЮЄТЬСЯ системоЮ жОРстких нитОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок