Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ЗОВНІШНІХ ЗБУРЕНЬ НА ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ БУДИНКІВ

ВПЛИВ ЗОВНІШНІХ ЗБУРЕНЬ НА ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ БУДИНКІВ

Назва:
ВПЛИВ ЗОВНІШНІХ ЗБУРЕНЬ НА ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ БУДИНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,44 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАШИНОБУДУВАННЯ
ІМ. А.М.ПІДГОРНОГО
Орлова Наталя Олександрівна
УДК536.24: 697.1
ВПЛИВ ЗОВНІШНІХ ЗБУРЕНЬ НА ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ БУДИНКІВ
05.14.06- технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного Національної академії наук України
Науковий керівник
Академік НАН України Мацевитий Юрій Михайлович, Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України, директор, завідувач відділу моделювання та ідентифікації теплових процесів
Офіційні опоненти
доктор технічних наук, доцент Кошельник Вадим Михайлович, Національний технічний університет «ХПІ», завідувач кафедри теплотехніки
кандидат технічних наук, доцент Алексахин Олександр Олексійович, Харківська національна академія міського господарства, доцент кафедри теплохолодопостачання
Захист відбудеться 24 квітня 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .180.02 в Інституті проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського 2/10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського 2/10.
Автореферат розісланий 20 березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради кандидат технічних наук |
О.Е. Ковальський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зниження енергоспоживання для України є однією з найважливіших задач, тому що її забезпеченість власними енергоресурсами на цей час не перевищує 40-45Поряд з цим енергоємність одиниці валового продукту в 2,54 рази перевищує європейський рівень.
Житлово-комунальний комплекс України займає третє місце після металургійної і хімічної промисловості за обсягами споживання енергоносіїв і перше місце - по споживанню тепла. Щоб знизити енергоспоживання в цій сфері, насамперед, необхідно удосконалити методику визначення теплового навантаження і тепловтрат будинків і споруд, для чого потрібно проаналізувати вплив на їх теплові режими температури зовнішнього повітря, швидкості і напрямку вітру.
На цей час при розрахунках теплових режимів будівель не враховується зміна температури зовнішнього повітря, швидкість і напрямок вітру, теплова інерційність та теплоакумуляційна здатність їх зовнішніх огорож і, як наслідок, змінні у часі граничні умови. Це насамперед потребує удосконалення методів визначення теплового навантаження будинків.
Таким чином, тема дисертаційної роботи, що присвячена вивченню впливу зовнішніх збурень на теплові режими будинків, є дуже своєчасною й актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати отримано при виконанні бюджетних тем №10 «Моделювання та ідентифікація процесів тепломасообміну в об'єктах промислового призначення і енергетиці з метою енергозбереження, підвищення надійності та продовження ресурсу» (2000-2004 рр., № держреєстрації 0100U004810), №50 «Розробка наукових основ енергозберігаючих технологій в енергетиці, машинобудуванні та приладобудуванні на основі моделювання, ідентифікації та оптимізації теплових процесів» (2005-2009 рр., № держреєстрації 0105U002642), розробці програми «Розвиток і реформування житлово-комунального господарства м. Харкова на 2003-2010 рр.», прийнятої рішенням XIV сесії Харківської міської ради від 26.06.2003 р. №145/03. В цих роботах автор був виконавцем окремих розділів.
Мета і завдання дослідження. Метою даної роботи є аналіз впливів зовнішніх збурень на теплові режими будинків для удосконалення методики визначення їх теплового навантаження і тепловтрат, а також забезпечення раціональних теплових режимів.
Досягнення цієї мети пов’язано з розв’язанням таких задач:
· аналіз зміни швидкості і напрямку вітру, температури зовнішнього повітря;
· експериментальне дослідження натікання повітряного потоку на зовнішню поверхню огороджувальної конструкції;
· визначення граничних умов на стінових і світопрозорих поверхнях будинків з урахуванням зміни швидкості повітряного потоку і кута його натікання;
· удосконалення методики визначення теплового навантаження будинків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВПЛИВ ЗОВНІШНІХ ЗБУРЕНЬ НА ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ БУДИНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок