Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У ВІКОВИХ ПЕРШОРОДЯЧИХ

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У ВІКОВИХ ПЕРШОРОДЯЧИХ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У ВІКОВИХ ПЕРШОРОДЯЧИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,39 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
Національний медичний університет
Імені О.О. Богомольця
ДОРОШЕНКО-КРАВЧИК МАРТА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК: 618.36-008.64-055.25-084 -08
ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У ВІКОВИХ ПЕРШОРОДЯЧИХ
14.01.01 - акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі акушерства та гінекології №1 Львівського національного медичного університету.
Науковий керівник: | Доктор медичних наук,
професор Беседін Віктор Миколайович
Львівський національний медичний університет
імені Данила Галицького
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1 | Офіційні опоненти: | Коломійцева А. Г., д. мед.н., проф., Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, завідувач відділення патології вагітних та пологів.
Товстановська В.О. д.мед.н.,проф.кафедри акушерства та гінекології №2 Національний медичний університет
ім. О. О. Богомольця
Провідна установа | Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П. Л. Шупика, кафедра акушерства, гінекології та перинатології МОЗ України, м. Київ. |
Захист відбудеться 20.10. 2005 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .003.03 при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця МОЗ України за адресою:01030, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця за адресою:03057, м. Київ, вул. Зоологічна, 3.
Автореферат розісланий 19.09.2005 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради доц . Вітовський Я.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема вдосконалення тактики ведення вагітності та пологів у жінок у віковому аспекті завжди знаходилася в центрі уваги акушерів-гінекологів усіх країн світу [В.И. Дуда, В.Л.Дуда —2001; Saiafia C.M.—1997; Kofinas A.G., Pentry M.C., Greiss F.C.—1998; Pastores G.G.–2003].
Зміна вікового складу першородячих створює серйозну медичну проблему внаслідок високої частоти ускладнень перебігу вагітності, пологів, стану плода та новонародженого у вагітних, старших 27 років.
Основна тенденція змін репродуктивної поведінки у цієї категорії вагітних виявляється у відтермінованому народженні першої дитини на загальному фоні зниження народжуваності.
Збільшення пологів у жінок, старше 27 років часто пов’язане із пізнім вступом у шлюб, обтяженим акушерським анамнезом: наявність штучних та самовільних абортів в анамнезі (23%), первинне (17,7%) та вторинне (13,1%) непліддя. Із організацією служби планування сім’ї та розширенням методів контрацепції, важливою причиною відтермінованих пологів стала свідома відмова жінок від народження дітей, пов’язана з активною позицією жінки в економічному житті суспільства, малозабезпеченістю та інше.
При аналізі перебігу вагітності відзначено, що у цих вікових групах значно частіше розвиваються тяжкі форми пізніх гестозів, анемія вагітних, аномалії пологової діяльності, а також, частота проведення кесарського розтину та наявність післяпологової інфекції значно перевищують такі показники у вагітних до 27 років [Н.Г. Корнієць —1993; Ю.С.Паращук, О.В. Грищенко, И.В. Лахно, —2001; М.О. Діжа —2001].
В основі розладів репродуктивної функції жінок лежать різноманітні механізми, зумовлені віковими змінами функцій окремих органів та систем, а також, зниженням адаптаційних та компенсаторно-пристосувальних можливостей організму. Останнє набуває особливого значення у зв’язку з навантаженням на організм жінки під час вагітності. Вагітність у жінок 27 років і старших настає на фоні вікових змін репродуктивної системи.
Гормональна дисфункція, що розвивається внаслідок цього під час вагітності, знаходиться у тісному причинно-наслідковому зв’язку із розвитком тканинної гіпоксії. Із віковими змінами спостерігають перебудову ендокринної та центральної нервової систем у вигляді гальмування метаболізму медіаторів та гормонів, що за принципом зворотнього зв’язку викликає розлади їх секреції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЛАЦЕНТАРНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У ВІКОВИХ ПЕРШОРОДЯЧИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок