Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСТОРОВО-ЧАСОВОЇ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В БІСТАТИЧНИХ СИСТЕМАХ З СИНТЕЗУВАННЯМ АПЕРТУРИ АНТЕНИ

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСТОРОВО-ЧАСОВОЇ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В БІСТАТИЧНИХ СИСТЕМАХ З СИНТЕЗУВАННЯМ АПЕРТУРИ АНТЕНИ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСТОРОВО-ЧАСОВОЇ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В БІСТАТИЧНИХ СИСТЕМАХ З СИНТЕЗУВАННЯМ АПЕРТУРИ АНТЕНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,80 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
Євсєєв Ігор Анатолійович
УДК 621.396.97
ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСТОРОВО-ЧАСОВОЇ ОБРОБКИ
СИГНАЛІВ В БІСТАТИЧНИХ СИСТЕМАХ
З СИНТЕЗУВАННЯМ АПЕРТУРИ АНТЕНИ
05.07.12 – дистанційні аерокосмічні дослідження
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському університеті Повітряних Сил Збройних Сил України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Волосюк Валерій Костянтинович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського“
Харківський авіаційний інститут”, кафедра “Проектування радіоелектронних систем літальних апаратів”, професор кафедри.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Замятін Вадим Іванович, Харківський університет Повітряних Сил, кафедра “Радіотехніки та антенно-фідерних пристроїв”, професор кафедри;
кандидат технічних наук Попов Анатолій Владиславович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, кафедра “Виробництво радіоелектронних систем літальних апаратів”, доцент кафедри.
Провідна установа:
ВАТ “АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань” Національного космічного агентства України, м. Харків.
Захист відбудеться “17” лютого 2006 р. о 1000 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.07 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий “17” січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лукін В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із важливих факторів стійкого розвитку України є ряд взаємозалежних задач щодо використання природних ресурсів, захищеності від масштабних загроз техногенного та природного характеру, охорони навколишнього середовища. Світова практика свідчить про те, що найефективнішим засобом інформаційного забезпечення у разі вирішення даних проблем є аерокосмічні системи дистанційного зондування Землі (ДЗЗ). При цьому в різних технологіях ДЗЗ все більше застосовуються радіолокаційні системи із синтезованою апертурою антени (РСА). Однак у цей час якість радіолокаційних зображень (РЛЗ) у багатьох випадках не задовольняє користувачів.
Ефективність дослідження характеристик земної поверхні та процесів, що відбуваються на ній, за результатами дистанційного зондування Землі найчастіше може бути досягнута тільки при сумісній обробці даних, одержаних у різний час, різними знімальними системами, з різних аерокосмічних апаратів, у різних діапазонах.
Оперативне одержання даних у системі моніторингу можливе лише за умов функціонування космічних апаратів на стаціонарній орбіті чи при використанні угрупувань космічних апаратів. Залежно від розміру об'єктів спостереження і задач, що вирішуються, може бути достатнім використання апаратури ДЗЗ, що встановлюють на борту літака (вертольота) чи безпілотного літака з автоматичним керуванням.
Пріоритетним напрямком розвитку засобів ДЗЗ, відповідно до Національної космічної програми України на 2003-2007 рр., для задоволення потреб користувачів є створення постійно діючої системи аерокосмічного моніторингу, основою якої можуть стати багатопозиційні системи, що дозволяють суттєво підвищити оперативність отримання даних, інформативність РЛЗ та завадозахищеність системи для вирішення задач безпеки і оборони країни, а також інформації, необхідної для господарської діяльності, у тому числі – розв’язання наукових задач і комерційного використання на міжнародному ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОСТОРОВО-ЧАСОВОЇ ОБРОБКИ СИГНАЛІВ В БІСТАТИЧНИХ СИСТЕМАХ З СИНТЕЗУВАННЯМ АПЕРТУРИ АНТЕНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок