Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,35 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОКСЕНЕНКО Світлана Петрівна
УДК 331: 658
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, професор
Соколова Людмила Василівна,
Харківський національний університет радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Амосов Олег Юрійович,
Харківський регіональний інститут Української академії державного управління при Президентові України,
перший заступник директора
кандидат економічних наук,
Кир’ян Олена Іванівна,
Українська інженерно-педагогічна академія Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри менеджменту
Провідна установа - | Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки та маркетингу (м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться “2” липня 2004 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 64.055.02, в Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий “1” червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О.М.
Загальна характеристика РОБОТИ
Розвиток ринкових відносин в економіці України направлений на створення високоефективного промислового виробництва, що має соціально-орієнтовану організаційну структуру. В той же час стан більшості вітчизняних промислових підприємств характеризується застарілою техніко-технологічною базою, високим питомим споживанням ресурсів, слабкою конкурентноздатністю продукції. У зв'язку з цим, акцентом сучасного управління діяльністю є максимальне використання резервів виробництва, найголовнішим з яких є люди, тобто персонал промислових підприємств. Саме завдяки ефективному управлінню персоналом стає можливою активізація процесів розвитку виробництва на підприємствах України.
Актуальність теми. Тривалі суспільні перетворення на шляху до сталого розвитку та неефективність економічних реформ впродовж десятилітнього періоду призвели до погіршення фінансово-господарчого стану більшості промислових підприємств в Україні, що відповідно, знайшло відображення в погіршенні соціального стану значної частини населення країни. Саме тому особливого значення набули питання соціальної захищеності основних верств населення, які можливо вирішити шляхом активізації виробництва, як економічного базису соціальних перетворень в країні. Першочерговим завданням є удосконалення управління персоналом промислових підприємств, який, з одного боку, є вирішальною складовою організації ефективної господарчої діяльності, а з іншого, є активною частиною населення, що здатна власноруч покращити соціальне становище.
Тенденції світового розвитку визначають зміни суспільного середовища, що не може не знайти відображення в управлінні персоналом, як системі функціонального впливу на результативність господарської діяльності, оскільки її вирішальним компонентом є люди. Особливої актуальності набули питання створення умов для високопродуктивної праці абсолютно всіх учасників виробничого процесу, як запоруки успіху господарської діяльності в умовах високої невизначеності та динамізму ринкового середовища.
Широке коло питань із дослідження проблеми управління персоналом промислового підприємства як єдиної виробничої системи висвітлені в роботах вітчизняних і зарубіжних учених. Серед цих робіт слід визначити дослідження вітчизняних учених О.І. Амоші, О.Ю. Амосова, Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок