Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВНЕСЕННЯ ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ ІЗ КУП

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВНЕСЕННЯ ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ ІЗ КУП

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВНЕСЕННЯ ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ ІЗ КУП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,55 KB
Завантажень:
389
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
АНІКЄЄВ Олександр Іванович
УДК 631.333
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ
ВНЕСЕННЯ ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ ІЗ КУП
Спеціальність - 05. 05. 11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ) Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук
Мельник Віктор Іванович.
ХНТУСГ, провідний науковий співробітник.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Морозов Іван Васильович. ХНТУСГ, професор
кафедри “Сільськогосподарські машини”
Кандидат технічних наук, професор
Пащенко Володимир Филимонович. Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Доку-чаєва, завідувач кафедри “Механізація і електрифікація сільськогосподарського виробництва”
Провідна установа: | Луганський національний аграрний університет
(м. Луганськ),
Міністерство аграрної політики України
Захист відбудеться “2” червня 2005 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.832.01 в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий “28” квітня 2005 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д64.832.01
доктор технічних наук, професор | Черенков О.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність теми.
Проаналізувавши природно-кліматичні зони України можна відзначити, що площі полів розміром менше 30 га складають близько 30% в східному регіоні, а також в Житомирській, Волинській, Рівненській областях. В Прикарпатських областях середній розмір польових ділянок складає і того менше (переважно 6 га), до того ж, з досить складною конфігурацією. В даний час бурхливими темпами розвиваються фермерські господарства з площею землі, яка не перевищує 100 га., тому актуальним стає питання розробки засобів механізації внесення твердих органічних добрив на дрібноплощадних полях з складною конфігурацією їх периметру. Враховуючи дрібноплощадність фермерських господарств, а також складність конфігурації полів, використання кузовних гноєрозкидачів стає менш ефективним, і зовсім не ефективно використовувати валкувачі-розкидачі.
Робота спрямована на вдосконалення технологічного процесу внесення органічних добрив безпосередньо із куп, які заздалегідь розкладено на полях малої площі і складної конфігурації, шляхом розробки засобів механізації, що забезпечують якість виконання роботи при мінімальних витратах енергії.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дос-лідження по темі дисертації виконувались у 1991-1995 р.р. по темі: “Підвищення ефективності виробництва і якості сільськогосподарської продукції шляхом удосконалення технологічних процесів, підвищення рівня використання і технічного забезпечення машин при механізації і автоматизації операцій, прогресивних технологій виробництва, транспортування і підготовки до зберігання сільськогосподарської продукції”. В 1996-2000 р.р. по темі: “Підвищення рівня землеробства шляхом удосконалення машиновикористання при забезпеченні вимог екології і зменшенні енерго- і матеріаломіст-кості процесів виробництва і транспортування сільськогосподарської продукції”. Тема дисертаційної роботи узгоджена з Державною програмою: “Виробництво технологічних комплексів та обладнання для агропромислового комплексу на 1998-2005 р.р.”; (Розділ .4. Машини для внесення органічних добрив), розробленій згідно з Постановою Кабінету Міністрів від 1 грудня 1997 року №1341 “Про розвиток сільськогосподарського машинобудування та забезпечення агропромислового комплексу конкурентноспроможною технікою”, а також планами науково-дослідних робіт УААН по темі “Встановити особливості формування родючості ґрунтів меліоративного фонду і розробити заходи по її стабілізації і одержанню нормативної урожайності” (ДР №0196U012532.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ВНЕСЕННЯ ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ ІЗ КУП

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок