Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ОБОРОТНИМ КАПІТАЛОМ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ОБОРОТНИМ КАПІТАЛОМ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ОБОРОТНИМ КАПІТАЛОМ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,39 KB
Завантажень:
357
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ГУСЄВА ОЛЬГА ЮРІЇВНА
УДК 658.87.008.01
СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ОБОРОТНИМ КАПІТАЛОМ
ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.07.05. –Економіка торгівлі та послуг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент Дядечко Лідія Павлівна, Донецький інститут туристичного бізнесу проректор з навчальної роботи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник Брюховецька Наталя Юхимівна, Донецький університет економіки та господарського права, проректор з наукової роботи;
кандидат економічних наук, доцент Кононенко Алла Федорівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, доцент кафедри банківської справи.
Провідна установа: Полтавський університет споживчої кооперації
Міністерства освіти і науки України (м. Полтава).
Захист дисертації відбудеться “15” червня 2004 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шеченка, 30.
Автореферат розісланий “15” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На завершальному етапі визнання України державою з ринковою економікою, набуття реальних шансів стати повноправним членом Світової організації торгівлі та наближення до вступу в Європейський Союз пріоритетом виступає розвиток споживчого ринку, який потребує розробки і впровадження прогресивних методів стратегічного управління кожним суб’єктом підприємницької діяльності.
Нестача дієвих механізмів стратегічного управління формуванням та використанням головного фінансового ресурсу торговельних підприємств – оборотного капіталу пояснює актуальність проведеного дослідження.
Сутність і роль оборотного капіталу, ефективність його формування та використання не залишилися поза увагою економічної науки. Різним аспектам управління оборотними коштами та активами присвячено роботи таких вітчизняних і зарубіжних учених-економістів, як Баканов М. І., Бланк І. О., Брігхем Є. Р., Брюховецька Н. Ю., Власова Н. О., Ковальов В. В., Коллас Б., Лахтіонова Л. А., Лігоненко Л. О., Манесс Т., Омелянович Л. О., Павлова Л.М., Покропивний С. Ф., Стоянова Є.С., Ушакова Н. М., Хорн Д., Фрейзер Л.
Вивчення наукової спадщини та практики управління формуванням і використанням оборотного капіталу показало, що головна увага приділяється визначенню сутності, ролі та функцій фінансового управління на підприємствах виробничої сфери, обгрунтуванню загальних методів управління оборотними активами та капіталом підприємств. Особливості формування та використання оборотного капіталу в торгівлі не знайшли достатнього висвітлення в економічній літературі, а обґрунтування стратегії управління оборотним капіталом торговельних підприємств в сучасних умовах адаптації до світових вимог не привернуло достатньої уваги науковців. Навіть в роботах, присвячених управлінню оборотними активами і оборотним капіталом торговельних підприємств, мало уваги приділяється стратегії управління оборотним капіталом з урахуванням нових Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, хоча глобалізаційні процеси, що охопили й економіку України, потребують гармонізації вітчизняних стандартів до європейських і світових вимог щодо інформаційної бази для оцінки фінансового стану підприємств і розробки ефективної стратегії залучення та використання оборотного капіталу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ОБОРОТНИМ КАПІТАЛОМ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок