Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХНА УСКЛАДНЕНІ ФОРМИ МІКОЗІВ ШКІРИ ТА ОНІХОМІКОЗИЗ ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВІТЧИЗНЯНИХ ПРЕПАРАТІВЗОВНІШНЬОЇ ТЕРАПІЇ (КЛІНІКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕДОСЛІДЖЕННЯ)

КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХНА УСКЛАДНЕНІ ФОРМИ МІКОЗІВ ШКІРИ ТА ОНІХОМІКОЗИЗ ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВІТЧИЗНЯНИХ ПРЕПАРАТІВЗОВНІШНЬОЇ ТЕРАПІЇ (КЛІНІКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕДОСЛІДЖЕННЯ)

Назва:
КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХНА УСКЛАДНЕНІ ФОРМИ МІКОЗІВ ШКІРИ ТА ОНІХОМІКОЗИЗ ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВІТЧИЗНЯНИХ ПРЕПАРАТІВЗОВНІШНЬОЇ ТЕРАПІЇ (КЛІНІКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕДОСЛІДЖЕННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,93 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ
ЗІМІНА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
УДК 616.5:616-002.828:616.596:616-08-031.84
КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ
НА УСКЛАДНЕНІ ФОРМИ МІКОЗІВ ШКІРИ ТА ОНІХОМІКОЗИ
З ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВІТЧИЗНЯНИХ ПРЕПАРАТІВ
ЗОВНІШНЬОЇ ТЕРАПІЇ (КЛІНІКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ
ДОСЛІДЖЕННЯ)
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті дерматології та венерології АМН України, м. Харків.
Науковий керівник доктор медичних наук, професор
Кутасевич Яніна Францівна,
Інститут дерматології та венерології АМН України, завідуюча відділенням дерматології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Проценко Тетяна Віталіївна, Донецький державний медичний університет ім. М.Горького МОЗ України, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб факультету післядипломної освіти;
доктор медичних наук, професор Романенко Ірина Михайлівна, Луганський державний медичний університет МОЗ України, професор кафедри шкірних та венеричних хвороб.
Провідна установа
Національний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця МОЗ України, м. Київ, кафедра шкірних та венеричних хвороб із курсом проблем СНІДу.
Захист відбудеться “6” червня 2001 р. о 12.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .603.01 при Інституті дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту дерматології та венерології АМН України (61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9).
Автореферат розісланий “28” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Бондаренко Г.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Захворювання людини, що спричиняються патогенними та умовно патогенними грибами, мають тенденцію до поширення і посідають одне з перших місць у структурі інфекційної патології шкіри. Рівень інфікованості на дерматомікози населення європейських країн коливається від 20 до 70[Лещенко В.М., Лещенко Г.М., 1998; Глухенький Б.Т., 1999; HeikkileStubb1995]. На мікози припадає близько половини всіх захворювань шкіри при СНІДі [Мавров И.И., 1997; Коляденко В.Г., Степаненко В.І., 1999; Проценко Т.В., 1999; Odds1992]. В Україні показники захворюваності грибковою патологією і, зокрема дерматомікозами, свідчать про їхнє значення як соціального показника, що істотно впливає на здоров'я населення. Так, у 90-ті роки в порівнянні з 80-ми захворюваність на мікози зросла у 2,3 рази [Калюжна Л.Д. із співавт., 1999]. Витрати на стаціонарне лікування хворих на грибкові ураження в нашій країні сягають 20,8від загальних витрат на стаціонарне лікування дерматологічних хворих [Волкославская В.Н., 1999]. І це лише прямі показники. Проте, за думкою багатьох авторів, грибкові захворювання – одна з головних причин екзематозних реакцій, трансформацій контактного дерматиту в алергічний і алергічного в екзему, особливо на виробництві [Федотов В.П., 1983; Беляев Г.М. с соавт., 1985; Айзятулов Р.Ф., 1990]. Тривале лікування мікозів підвищує можливість виникнення у хворих рецидивуючої бешихи нижніх кінцівок, лікарської хвороби, підошовних бородавок [Солошенко Э.Н., 1997; Перламутров Ю.Н., Степанова Ж.В,, Тихонова О.В., 1999; Рукавишникова В.М., 1999]. Сенсибілізація організму, зумовлена патогенними грибами, створює сприятливі умови для негативного впливу травми, піококової інфекції, охолодження, інтоксикації та інших патогенетичних факторів, що призводять до виникнення васкулітів [Кулага В.В., Романенко И.М., 1997].
Викладене вище показує, наскільки актуальним є створення та вдосконалення комплексних методів терапії різних форм мікозів. У цьому аспекті важливого значення набуває створення високоефективних засобів зовнішньої терапії, насамперед, вітчизняних [Кутасевич Я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХНА УСКЛАДНЕНІ ФОРМИ МІКОЗІВ ШКІРИ ТА ОНІХОМІКОЗИЗ ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВІТЧИЗНЯНИХ ПРЕПАРАТІВЗОВНІШНЬОЇ ТЕРАПІЇ (КЛІНІКО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕДОСЛІДЖЕННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок