Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕНЧУРНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕНЧУРНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕНЧУРНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,34 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Инвестиции представляют собой важнейшую экономическую категорию ра
сширенного воспроизводства, играющую ключевую роль в реализа


Дніпропетровський державний аграрний університет
Локшин Володимир Семенович
УДК 65.012.32
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕНЧУРНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському університеті економіки та права.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Холод Борис Іванович,
Дніпропетровський університет економіки та права,
ректор.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Салига Сергій Якович,
Запорізька державна інженерна академія,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Болдуєв михайло Валентинович,
Гуманітарний університет "Запорізький інститут державного та муніципального управління",
доцент кафедри обліку та аудиту.
Провідна установа - Харківський національний економічний університет
Міністерства освіти та науки України, кафедра фінансів.
Захист відбудеться “25” січня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розіслано “24” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За даними як вітчизняних, так і зарубіжних учених-економістів, 70–80% приросту ВВП у різних країнах припадає на частку удосконалених технологій, продукції, устаткування, які містять нові знання або рішення, що однозначно свідчить про те, що не експорт сировинних ресурсів, а саме інновації здатні вивести вітчизняну економіку з кризи. Саме інтенсивність інноваційної діяльності багато в чому визначає рівень економічного розвитку: у глобальній економічній конкуренції виграють країни, що забезпечують сприятливі умови для інноваційної діяльності.
Відомо, що багато найбільших нововведень XX ст., особливо в США, були створені саме венчурними компаніями (ксерокс, вакуумні лампи, мікропроцесори, персональні ЕОМ, вертоліт тощо), що серйозно змінило сучасний життєвий уклад.
Сьогодні економіка України все більше повертається у бік реального сектора. З'являється значна кількість інтернет-проектів, компаній, що працюють на високотехнологічному ринку; усе це залучає капітал, який раніше обслуговував фінансові спекуляції.
Досвід роботи автора з учасниками венчурного підприємництва показує, що останнім часом в українській економіці намітилися позитивні зрушення також і у фінансуванні невеликих за обсягом інвестиційних проектів. Причому основними інвесторами в даному випадку є приватні: малі компанії або венчурні капіталісти. Однак діюче законодавчо-інституціональне середовище не стимулює інвесторів такого рівня і є стримувальним чинником динамічного розвитку галузі.
Венчурне фінансування – порівняно новий вид економічної діяльності. І хоча є різні думки, з цього приводу, передбачається, що історія цього бізнесу не перевищує й п'ятдесяти років. Відповідно, не можна назвати якісь відомі імена, безпосередньо пов'язані з теорією фінансування й організації саме інноваційних проектів. Західні вчені, такі як Б. Твісс, Р. Солоу, Е. Денісон, Е. Менсфілд переважно абстрагувалися від факторів зростання підприємницької активності у своїх працях і розглядали венчурний бізнес лише з технічної точки зору.
Найбільш значущими працями в теорії і практиці інвестиційного управління є праці Дж. Белі, А. Мартенса, П. Масі, У. Шарпа, Ф. Фабоцці та інших, у яких сформульовані основні положення теорії і практики інвестиційного менеджменту. Проблемам управління інвестиційними процесами присвячені роботи таких вітчизняних науковців: І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕНЧУРНИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок