Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАВЧАННЯ АНГЛОМОВНОГО ЧИТАННЯ ТА АУДІЮВАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АУДІОКНИЖОК ХУДОЖНІХ ТВОРІВ (середня загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземної мови)

НАВЧАННЯ АНГЛОМОВНОГО ЧИТАННЯ ТА АУДІЮВАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АУДІОКНИЖОК ХУДОЖНІХ ТВОРІВ (середня загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземної мови)

Назва:
НАВЧАННЯ АНГЛОМОВНОГО ЧИТАННЯ ТА АУДІЮВАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АУДІОКНИЖОК ХУДОЖНІХ ТВОРІВ (середня загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземної мови)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,06 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧЕРНИШ ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА
УДК 37.018.554=111
НАВЧАННЯ АНГЛОМОВНОГО ЧИТАННЯ ТА АУДІЮВАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АУДІОКНИЖОК ХУДОЖНІХ ТВОРІВ
(середня загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземної мови)
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського державного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Смєлякова Лідія Петрівна,
Київський державний лінгвістичний університет, професор кафедри методики викладання іноземних мов
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ТАРНОПОЛЬСЬКИЙ Олег Борисович,
Дніпропетровська академія управління, бізнесу та права, завідувач кафедри методики педагогічної комунікації та нових технологій у навчанні іноземних мов
кандидат педагогічних наук
Глазунова Тамара Володимирівна,
Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, доцент кафедри англійської мови
Провідна установа: Інститут педагогіки АПН України, лабораторія навчання іноземних мов, м. Київ
Захист відбудеться 9.12.2001 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському державному лінгвістичному університеті за адресою: 03680, м. Київ–150, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного лінгвістичного університету за адресою: 03680, м. Київ–150, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий 09.11.2001 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На сучасному етапі розвитку української державності, в зв'язку з важливими економічними зрушеннями в розбудові України як високоцивілізованої країни з належним європейським рівнем економіки, права, культури, постала нагальна проблема – створення нової молодої генерації особистостей, інтелектуальних, самостійно мислячих, духовно збагачених, з високим рівнем професійної підготовки, які були б спроможні виконувати соціальні замовлення суспільства та забезпечувати державні потреби в молодих висококваліфікованих спеціалістах.
Виходячи з вищезазначеного, актуальним завданням середньої школи як важливої проміжної ланки в системі освіти та підготовки нових кадрів є істотне поліпшення якості навчання іноземної мови. Зміна характеру шкільного навчання, що базується на принципі гуманізації, вимагає пошуку нових резервів підвищення ефективності навчання іншомовної мовленнєвої діяльності, а також реорганізації самого процесу навчання.
Відповідно до вимог чинної Програми (1998) для середніх загальноосвітніх шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови, навчання читання передбачає оволодіння учнями зрілим читанням, під час якого сприймається необхідна інформація, а всі супутні мовні та технічні труднощі не перешкоджають процесу засвоєння. Відомо, що зріле читання включає читання мовчки оригінальної суспільно-політичної, науково-популярної та художньої літератури.
В свою чергу, навчання аудіювання передбачає формування вмінь сприймати мовлення іншої людини, як при безпосередньому спілкуванні, так і у звукозапису при одноразовому пред'явленні в природному темпі, в тому числі мовлення носіїв іноземної мови (ІМ).
Проаналізувавши існуючі теоретико-практичні дослідження і розробки з проблем навчання читання та аудіювання в середній школі, робимо висновок, що вони гранично звужені й торкаються тільки окремих питань: психологічних і психолінгвістичних закономірностей читання та аудіювання, аналізу розрізнених труднощів переважно лінгвістичного характеру, конкретних методичних розробок для різних вікових груп учнів (В.В.Андрієвська, С.В.Гапонова, Н.В.Єлухіна, В.Ф.Занглігер, С.Л.Захарова, Т.В.Каріх, О.Б.Метьолкіна, І.Г.Ольгінська, К.І.Онищенко, О.П.Петренко, С.К.Фоломкіна, S.Duker, H.A.Greene, T.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: НАВЧАННЯ АНГЛОМОВНОГО ЧИТАННЯ ТА АУДІЮВАННЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АУДІОКНИЖОК ХУДОЖНІХ ТВОРІВ (середня загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземної мови)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок