Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

Назва:
РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,93 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Чайковська Вікторія Петрівна
УДК 658.7:621(043.3)
РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.00.04 – економіка і управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі менеджменту Європейського Університету, м. Київ
Науковий керівник: Воротіна Людмила Іванівна -
доктор економічних наук, професор,
професор кафедри менеджменту
Європейського Університету
Офіційні опоненти: Панченко Євген Григорович -
доктор економічних наук, професор,
професор кафедри міжнародного менеджменту
Київського національного економічного
університету ім. Вадима Гетьмана
Баюра Дмитро Олександрович -
кандидат економічних наук, доцент,
доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки
Київського національного
університету ім. Тараса Шевченка
Захист відбудеться «26» «червня» 2008 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради, К.26.063.01 Європейського Університету за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-В.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського Університету за адресою: 03115, м. Київ, вул. Депутатська, 15/17.
Автореферат розісланий «______» _______________ 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Луцій О. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Економічні ресурси є основою виробництва споживчих благ, що в свою чергу задовольняє все зростаючі потреби людей. В силу природних, виробничих та людських факторів, виробничі ресурси є обмеженими. В свою чергу кожна стадія життєвого циклу підприємств має особливу систему ресурсозабезпечення. Зародження потребує значних фінансових, та як наслідок їх використання – виробничих ресурсів. На етапі становлення з’являється потреба в сировинних ресурсах: встановлюються зв’язки з постачальниками, здійснюється розрахунок потрібних норм використання. На стадії росту залучаються всі наявні ресурси підприємства: фінансові, технічні сировинні, останні з яких становлять найбільшу частку. Затрачені фінансові ресурси авансуються в життєвий цикл, тому вони відновлюються в процесі кругообороту. Стадія насичення говорить про гальмування масштабів виробництва та зниження рівня використання ресурсів; стадія спаду передує ліквідації підприємства чи його подальшій реорганізації, тому знову, як на першій стадії зародження, сировинні та технічні ресурси не виконують своєї головної ролі, а на перший план виступають фінансові. Таким чином, виробнича діяльність підприємства супроводжується безперервним кругооборотом ресурсів, що є у його розпорядженні.
В умовах командної економіки була відсутня єдина система управління життєвого циклу підприємства, існувала лише послідовність етапів цільового фінансування – використання матеріальних ресурсів – виробництва та збуту продукції. В ринкових умовах господарювання ще не побудовано системи управління за умов послідовності та завершеності життєвого циклу підприємства. Це свідчить про актуальність та необхідність наукових досліджень проблем системи управління життєвим циклом підприємства для збереження її цілісності та єдності, що є передумовою ефективної господарської діяльності підприємства.
В сучасних умовах господарювання негативний вплив на ресурсозабезпечення промислового виробництва України мають ресурсоємний характер економіки та практично відсутність економічного механізму ресурсозабезпечння, що відбивається на основних економічних показниках роботи промисловості: падінні обсягів виробництва, зростанні ресурсоємності та зниження якості продукції, що виробляється. В цих умовах постала необхідність проведення глибоких теоретичних та прикладних досліджень, спрямованих на розробку науково обґрунтованих рішень і заходів щодо удосконалення ресурсозабезпечення розвитку промислових підприємств, подолання ресурсоємного характеру виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок