Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ ПОЛІТИКІВ

ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ ПОЛІТИКІВ

Назва:
ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ ПОЛІТИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,95 KB
Завантажень:
508
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІНСТИТУТ ЖУРНАЛІСТИКИ
ХОЛОД ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
УДК 070.659.3
ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ ПОЛІТИКІВ
Спеціальність 10.01.08 – журналістика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора філологічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теорії масової комунікації Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий консультант: доктор філологічних наук, професор
РІЗУН Володимир Володимирович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, директор Інституту журналістики
Офіційні опоненти: доктор філологічних наук, професор
Демченко Володимир Дмитрович,
Дніпропетровський національний університет, декан факультету систем та засобів масової комунікації;
доктор філологічних наук, доцент
Владимиров Володимир Михайлович,
Міжнародний відкритий університет
Міжрегіональної академії управління персоналом,
генеральний директор
доктор філологічних наук, доцент
Партико Зіновій Васильович,
Гуманітарний університет "Запорізький інститут державного та муніципального управління",
завідувач кафедри видавничої справи та редагування
Провідна установа: Донецький національний університет
(Міністерство освіти та науки України)
Захист відбудеться 12 квітня 2007 р. об 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.34 в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1.
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці імені
М. О. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розіслано 12 березня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор філологічних наук, професор Сидоренко Н. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
1. У журналістиці недостатньо уваги приділяється питанням дослідження, опису та номенклатуризації інструментарію ЗМІ у процесі формування іміджу політиків.
2. Недостатня увага з боку дослідників фіксується навколо проблем, пов’язаних, з одного боку, з психолінгвістичним аспектом вивчення проблеми, з іншого боку, з іміджологічним підходом до аналізу продуктів вербальної діяльності журналістів.
3. Ситуація, про яку йдеться, зумовлюється не тільки самою специфікою вивчення проблем аналізу інструментарію ЗМІ у процесі формування іміджу політиків, але й достатньою складністю предмета нашого вивчення.
4. Методологія дисциплін, що вивчають проблеми аналізу інструментарію ЗМІ у процесі формування іміджу політиків, має різні можливості, тому що наукові дисципліни (наприклад, лінгвістика, літературознавство, психологія, соціологія, філософія, політологія, історія) уже мають свої усталені шляхи аналізу. Актуальні сьогодні для українських дослідників дисципліни (журналістика, психолінгвістика, іміджологія, психологія мас, менеджмент виборчої кампанії, політичний маркетинг) ще не мають свого сталого, валідного, надійного і вірогідного шляху вивчення вербальної експлікації іміджу політиків у ЗМІ.Наше дослідження спрямоване саме на те, щоб деталізувати існуючу методологію та поширити її новими аспектами (перш за все, психолінгвістичним підходом до аналізу номенклатуризації тих інструментів ЗМІ, які активно використовуються при створенні позитивного або негативного іміджу політиків), чого не було зроблено раніше.
5. У теоретичному плані в журналістиці ще немає детального опису моделі інструментарію ЗМІ у процесі формування іміджу політиків, що також робить наше дослідження актуальним.
Дослідження пов’язане з науково-дослідним планом та науковою програмою № 01 БФ-045-01 "Система масової комунікації та світовий інформаційний простір" Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка та наукових програм кафедри теорії масової комунікації Інституту – “Інформаційне та іміджеве забезпечення журналістики”, “Моніторинг та інформаційне моделювання”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ ІМІДЖУ ПОЛІТИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок