Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕРЕБІГ ТА ЗАВЕРШЕННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК ПІСЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ТА КОНСЕРВАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ НЕПЛІДНОСТІ

ПЕРЕБІГ ТА ЗАВЕРШЕННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК ПІСЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ТА КОНСЕРВАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ НЕПЛІДНОСТІ

Назва:
ПЕРЕБІГ ТА ЗАВЕРШЕННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК ПІСЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ТА КОНСЕРВАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ НЕПЛІДНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,15 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ДУБЕНКО ОЛЬГА ДМИТРІВНА
УДК: 618.177+616-089.844:618.3+618.5
ПЕРЕБІГ ТА ЗАВЕРШЕННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК ПІСЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ТА КОНСЕРВАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ НЕПЛІДНОСТІ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2004
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Іванюта Лідія Іванівна, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, керівник відділення реабілітації репродуктивної функції жінок
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН та НАН України Степанківська Галина Костянтинівна – професор кафедри акушерства та гінекології № 1 Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця МОЗ України (м. Київ)
доктор медичних наук, професор, Леуш Станіслав Сергійович, Київська медична академія післядимпломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології № 1
Провідна установа:
Харківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології № 1
Захист відбудеться “ 30 ” березня 2004 року о 15.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050 м.Київ-50, вул. Мануїльського,8)
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
Автореферат розісланий “ 28 ” лютого 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відновлення репродуктивної функції жінок, які страждають на неплідність, є актуальною медичною та соціальною проблемою. В її вирішенні - настання зачаття є тільки першим етапом, за яким виникають задачі забезпечення виношування вагітності та народження здорової дитини [В.И.Грищенко и соавт., 1998; А.Н.Стрижаков и соавт., 2001; Г.М.Савельева и соавт., 2002].
Незалежно від демографічних і соціальних умов, для кожної жінки неможливість мати власну дитину - це тяжке життєве випробовування, яке нерідко призводить до дисгармонії у шлюбі та розпаду сім’ї [Л.І.Іванюта, 1998; Ю.П.Вдовиченко, 1999; І.Б.Вовк та співавт., 2002].
За даними різних авторів, частота неплідних шлюбів коливається у межах від 10-15 % до 18-20 %. Особливо актуальною проблема неплідності є для країн з низькою народжуваністю, до яких, як відомо, належить Україна [О.М.Лук’янова, Ю.Г.Антипкін, 1999; В.Л.Тютюнник и соавт., 1999].
Останні десятиріччя ознаменовані значними успіхами у лікуванні неплідності різного генезу. Застосування комплексних багатокомпонентних засобів консервативної терапії, впровадження в клінічну практику методів реконструктивної мікрохірургії та ендоскопії, досягнення клінічної фармакології в області нейрогуморальних взаємовідношень, підвищило результативність лікування неплідності, що призвело до збільшення питомої ваги вагітних жінок [В.К.Чайка и соавт., 1997; В.И.Кулаков, 1997; В.С.Корсак и соавт., 1999].
В сучасній літературі є нечисленні та суперечливі повідомлення про особливості перебігу та завершення вагітності, яка настала після лікування неплідності. Відсутність єдиного погляду, можна пояснити різноманітністю порушень репродуктивної системи, різновидністю форм неплідності, неоднорідністю контрольованих груп, певними ускладненнями під час вивчення віддалених результатів. Крім того, залишається не простеженою залежність особливостей перебігу вагітності та пологів від виду лікування неплідності, яка передувала вагітності. Дискусійним залишається питання про показання до проведення терапії, спрямованої на збереження вагітності, її об’єм та способи розродження жінок після лікування неплідності [Г.К.Степанковская и соавт., 1992; В.Н.Серов и соавт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПЕРЕБІГ ТА ЗАВЕРШЕННЯ ВАГІТНОСТІ У ЖІНОК ПІСЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ТА КОНСЕРВАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ НЕПЛІДНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок