Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОТИВАЦІЯ ПРАЦІ ЯК СКЛАДОВА ЕКОНОМІЧНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

МОТИВАЦІЯ ПРАЦІ ЯК СКЛАДОВА ЕКОНОМІЧНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МОТИВАЦІЯ ПРАЦІ ЯК СКЛАДОВА ЕКОНОМІЧНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
На правах рукопису
Ядранський Дмитро Миколайович
УДК 331.101.3:658.512.62
МОТИВАЦІЯ ПРАЦІ ЯК СКЛАДОВА
ЕКОНОМІЧНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність: 08.02.03 – Організація управління, планування і регулювання економікою
Дисертація на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Науковий керівник:
ХОЛОД БОРИС ІВАНОВИЧ, доктор економічних наук, професор
Дніпропетровськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському університеті економіки та права.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Холод Борис Іванович,
Дніпропетровський університет економіки та права,
Президент ЗАТ
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Фільштейн Леонід Михайлович,
Кіровоградський національний технічний
університет, завідувач кафедри економіки праці і
менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Фень Маргарита Іванівна,
Дніпродзержинського державний технічний
університет, доцент кафедри економіки та організації
виробництва
Провідна установа: Cумський державний університет, кафедра економіки,
Міністерство освіти і науки України, м. Суми
Захист відбудеться “21” січня 2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.01 у Дніпропетровському університеті економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського університету економіка та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
Автореферат розіслано “20” грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаповал В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап економічного розвитку України вимагає вирішення практичних завдань управління трудовою діяльністю персоналу підприємства шляхом застосування нових соціально-економічних методів мотивації праці, які надали б змогу підвищити економічну зацікавленість працівників продуктивно і якісно працювати. Але наукове опрацювання цього завдання залишається недостатнім, і особливо, щодо питань створення комплексної системи мотивації праці працівників виробничих підприємств. Сутність поставлених у дисертації проблем полягає у розробці комплексної методики стимулювання трудової діяльності працівників виробничих підприємств.
Над проблемами мотивації та оплати праці персоналу працювала велика кількість вітчизняних та зарубіжних вчених, які своєю працею створили умови для становлення мотивації персоналу як науки та її подальшого розвитку. Серед вітчизняних науковців дорадянського часу слід особливо зазначити вклад в нормування праці саме на гірничих роботах проф. М.М. Протод’якова, який розробив теорію факторів, методику дослідно-статистичного нормування праці в гірничій промисловості. Серед радянських науковців та практиків проблемами, пов’язаними з управлінням та мотивацією персоналу займалися Б.М. Генкин, Ю.П. Кокин, В.Д. Ракоті, Г.Є. Слєзінгер та інші. Серед сучасних науковців слід виділити Д.П. Богиню, В.Р. Весніна, Г.А. Дмитренка, А.В. Каліну, А.М. Колота, Г.Т. Кулікова, В.Д. Лагутіна, В.П. Сладкевіча, О.Г. Уманського, Л.М. Фільштейна та інших.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до основних положень президентської Концепції подальшого реформування оплати праці в Україні та постанов Кабінету міністрів України в напрямку подальшого реформування заробітної плати. Дисертаційна робота містить також результати досліджень, що проводилися автором на кафедрі економіки підприємства Дніпропетровського університету економіки та права відповідно до комплексної теми “Організаційно-економічні чинники розвитку технологічного та методичного забезпечення систем управління промисловими підприємствами в умовах ринкових відносин” (номер державної реєстрації 0100U000948). Особистий внесок автора полягає в удосконаленні методологічного апарату системи мотивації праці на підприємствах гірничо-видобувної галузі.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОТИВАЦІЯ ПРАЦІ ЯК СКЛАДОВА ЕКОНОМІЧНОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок