Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ БУЛЬДОЗЕРНИМ ВІДВАЛОМ УДОСКОНАЛеННЯМ ПАРАМЕТРІВ НОЖОВОЇ СИСТЕМИ

ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ БУЛЬДОЗЕРНИМ ВІДВАЛОМ УДОСКОНАЛеННЯМ ПАРАМЕТРІВ НОЖОВОЇ СИСТЕМИ

Назва:
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ БУЛЬДОЗЕРНИМ ВІДВАЛОМ УДОСКОНАЛеННЯМ ПАРАМЕТРІВ НОЖОВОЇ СИСТЕМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Талалай Віктор Олександрович
УДК 621.879.3.064.2
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ БУЛЬДОЗЕРНИМ ВІДВАЛОМ УДОСКОНАЛеННЯМ ПАРАМЕТРІВ НОЖОВОЇ СИСТЕМИ
Спеціальність 05.05.04 – машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання» Донбаської національної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор, Заслужений винахідник України, академік АБ України
Хмара Леонід Андрійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури МОН України, завідувач кафедри «Будівельні та дорожні машини»
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Назаров Леонід Володимирович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет МОН України, м. Харків;
- кандидат технічних наук, доцент Мелашич Василь Васильович, Інститут безперервної фахової освіти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури МОН України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться "05" червня 2008р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .085.03 в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, а, ПДАБА.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ПДАБА.
Автореферат розісланий "03" травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 08.085.03,
доктор технічних наук, професор Шаленний В.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнім часом спостерігається значний зріст рівня інвестицій у будівельне виробництво, який у свою чергу потребує виконання більшого обсягу земляних робіт на різних об'єктах, навіть зі складними інженерно-геологічними і кліматичними умовами. У зв'язку з цим особливо актуальним постає питання про зниження енерговитрат і підвищення продуктивності й економічної ефективності роботи землерийно-транспортних машин (ЗТМ), а так само розробки багатофункціональних робочих органів (РО).
Найбільш розповсюдженою ЗТМ, яку застосовують в будівництві, є бульдозер з РО традиційного типу. У процесі роботи бульдозера найбільша частина енергії витрачається на різання ґрунту і на його переміщення. Треба також відмітити про процес занурення відвала в ґрунт, тому що від його ефективності залежить час і шлях розробки ґрунту, що також впливає на продуктивність. Таким чином, найважливішою функціональною частиною РО бульдозера є ножова система (НС). Тому ефективне занурення в масив ґрунту і зниження енергоємності копання ґрунту, тобто інтенсифікація розробки ґрунту, можлива шляхом удосконалення параметрів НС і створення принципово нової конструкції. Це є актуальною задачею, розв'язання якої може бути спрямоване на технічне переозброєння парку землерийних машин з метою підвищення їхньої продуктивності при відносно малих матеріальних витратах.
Таким чином, визначення раціональних параметрів РО бульдозера, що сприяють зниженню енергоємності розробки ґрунту, є актуальною і важливою науково-технічною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукових досліджень по держбюджетних тематиках ДонНАБА за замовленням Міністерства освіти і науки України К-2-15-01 «Розробка наукових основ модернізації будівельних машин» (№ держреєстрації 0102U002846) і К-2-12-06 «Ефективне використання іноземної техніки в умовах Донбасу» (№ держреєстрації 0107U000100).
Мета і задачі досліджень.
Метою роботи є підвищення ефективності робочого процесу бульдозера за рахунок застосування в конструкції РО виступаючого ножа трапецієподібної форми (ВНТФ) на підставі встановлення закономірностей процесів руйнування ґрунту і визначення його раціональних геометричних параметрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНТЕНСИФІКАЦІЯ РОЗРОБКИ ҐРУНТУ БУЛЬДОЗЕРНИМ ВІДВАЛОМ УДОСКОНАЛеННЯМ ПАРАМЕТРІВ НОЖОВОЇ СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок