Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління ефективним розвитком лісогосподарських підприємств на основі сортиментної політики

Управління ефективним розвитком лісогосподарських підприємств на основі сортиментної політики

Назва:
Управління ефективним розвитком лісогосподарських підприємств на основі сортиментної політики
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,49 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Жибак Мирон Миколайович
УДК 330.322-334.716
Управління ефективним розвитком лісогосподарських
підприємств на основі сортиментної політики
08.06.01 – Економіка, організація і
управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті регіональних досліджень НАН України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Козоріз Марія Андріївна,
Інститут регіональних досліджень НАН України, завідувач відділу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Коваль Ярослав Васильович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, завідувач відділу
кандидат економічних наук, доцент
Михайловський Василь Іванович,
Український державний лісотехнічний університет, доцент кафедри
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем лісового господарства та природокористування, м. Київ
Захист відбудеться 16 квітня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026 м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026 м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 15 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жовтанецький В.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Процес становлення України як самостійної держави, та перехід до ринкової системи господарювання зумовили необхідність перегляду існуючих форм і методів управління виробничо-господарською діяльністю підприємств всіх галузей економіки.
Для лісогосподарського комплексу України найбільшої гостроти набули проблеми, пов’язані з необхідністю забезпечення раціонального використання лісосировинних ресурсів, забезпечення конкурентоспроможності продукції і послуг лісогосподарських та лісопереробних підприємств на внутрішніх і зовнішніх ринках. Розв’язання проблемних питань в умовах втрати налагоджених виробничих відносин з постачальниками і споживачами лісосировинних ресурсів, майже повного припинення державних замовлень на лісопродукцію, різкого зниження державного фінансування на здійснення лісогосподарських заходів по збереженню лісів потребує розроблення нової концепції управління вітчизняними лісогосподарськими підприємствами, виходячи не тільки із реальної ситуації в країні, а й перспективних напрямів забезпечення сталого розвитку галузі та ефективного функціонування основних суб’єктів господарювання – лісогосподарських підприємств.
Загальні проблеми управління ефективністю господарювання в умовах переходу до ринкової економіки висвітлені в наукових працях Бєлєнького П.Ю., Бойка Є.І., Долішнього М.І., Дяченка Я.Я., Злупка С.М., Козоріз М.А., Крикавського Є.В., Кузьміна О.Є, Коденсь-кої М.Ю., Лукінова І.І, Лайка П.О., Пили В.І., Побурка Я.О., Стельма-щука А.М. та інших.
Дослідженню питань, пов’язаних із підвищенням ефективності функціонування лісогосподарських підприємств, присвячені роботи вітчизняних вчених: М.М. Бойка, С.А. Генсірука, М.А. Голубця, І.Ф. Калуць-кого, Я.В. Коваля, М.В. Колісниченка, В.С. Олійника, В.І. Самоплавського, І.М. Синякевича, Ю.Ю. Туниці, О.І. Фурдичка та інших. Однак зміна умов господарювання в лісовій галузі вимагає поглиблення досліджень в напрямах розв’язання проблем раціонального використання лісосировинних ресурсів. Одним із таких напрямів є використання сортиментної технології заготівлі деревини. Використання такої технології є досить розповсюдженою в зарубіжних країнах і дедалі більшого визнання набуває в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Управління ефективним розвитком лісогосподарських підприємств на основі сортиментної політики

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок