Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОТИВУВАННЯ КЕРІВНИКІВ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

МОТИВУВАННЯ КЕРІВНИКІВ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
МОТИВУВАННЯ КЕРІВНИКІВ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,86 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ПРОЦИК ІРИНА СТЕПАНІВНА
УДК 331.101.3:65.012.4
МОТИВУВАННЯ КЕРІВНИКІВ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ
ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України
Кузьмін Олег Євгенович,
Національний університет "Львівська політехніка", директор навчально-наукового інституту
економіки і менеджменту
Офіційні опоненти – |
доктор економічних наук, професор
Грузнов Іван Іванович,
Одеський національний політехнічний університет, професор кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук
Мала Надія Теодозіївна,
Інститут підприємництва та перспективних технологій при Національному університеті "Львівська політехніка", доцент кафедри міжнародної
економіки
Провідна установа – |
Інститут економіки промисловості
НАН України, відділ фінансово-економічних
проблем використання виробничого потенціалу, м. Донецьк
Захист відбудеться “27” січня 2007 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, IV навчальний корпус, ауд. А.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “20” грудня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.е.н., проф. Алєксєєв І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В період глобальної інформатизації суспільства, посилення інтелектуалізації та можливості реалізації інновацій визначальними факторами конкурентоспроможності на національному і зарубіжних ринках є постійне підвищення фаховості і зацікавленості у результатах діяльності керівників. Загальновідомим фактом є те, що саме непрофесійність керівників, їх незацікавлення виконуваною роботою, брак досвіду, обізнаності, несвоєчасні або помилково ухвалені управлінські рішення тощо є основними причинами практично усіх проблем, які виникають на підприємстві. Фахівці великих компаній стверджують, що цей фактор справляє на результативність роботи організації набагато сильніший вплив, ніж зовнішні фактори форс-мажорного характеру. У цих умовах зростає необхідність удосконалення мотивування саме керівників підприємств. Особливостями керівної діяльності є високий рівень інтелектуалізації, неритмічність роботи, великі нервові напруження і розумові навантаження керівників. Належно мотивована трудова діяльність керівників сприяє саморозвитку організації загалом, досягненню і підтримуванню конкурентних позицій підприємства в ринковому середовищі.
В умовах переходу до ринкових відносин більшість підприємств перебувають у стані трансформації використовуваних систем управління, зокрема, підсистем управління фінансовими, матеріальними, трудовими, інформаційними ресурсами тощо. Проведені дослідження показують, що ефективність більшості змін значною мірою залежить від суб’єктивних факторів, у тому числі від рівня професійності керівників та їх зацікавлення результатами діяльності. На сьогодні очевидною є проблема відсутності підходу до мотивування керівників підприємств, який сприяв би покращенню результатів діяльності керівників, зростанню показників економічного розвитку підприємства, а також формуванню сприятливого соціально-психологічного клімату в керуючій і керованій підсистемах управління.
Проблеми мотивування керівників як важливого напряму формування системи управління підприємством постійно привертають увагу науковців. Потреби і способи мотивування працівників до виконання певних дій або поведінки, методи оцінювання продуктивності праці тощо розглянуті у працях Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: МОТИВУВАННЯ КЕРІВНИКІВ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок