Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОМУ КОМПЛЕКСІ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОМУ КОМПЛЕКСІ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОМУ КОМПЛЕКСІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,41 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національна академія державної податкової служби України
Новицький Андрій Миколайович
УДК 342.9:351.824.11
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОМУ КОМПЛЕКСІ УКРАЇНИ
Спеціальність: 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління підрозділами податкової міліції Національної академії державної податкової служби України.
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, доцент
Забарний Григорій Григорович,
Національна академія державної податкової служби України, начальник кафедри управління підрозділами податкової міліції.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Пєтков Валерій Петрович,
Кіровоградський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ, ректор;
кандидат юридичних наук, доцент
Курило Володимир Іванович,
Національний аграрний університет, декан юридичного факультету.
Провідна установа: Національна академія внутрішніх справ, кафедра адміністративного права (м. Київ).
Захист відбудеться “20” жовтня 2005 року о “ 14 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К27.855.02 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м.Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м.Ірпінь, вул. К. Маркса, 31.
Автореферат розісланий “ 16 вересня 2005 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради, М.В. Коваль


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Промисловий та соціальний потенціал будь-якої країни повинен бути належним чином забезпечений енергоносіями. Контроль над природними енергетичними ресурсами дозволяє впливати на всі сторони суспільного і політичного життя держави. Можливість контролювати природні енергетичні запаси сьогодні стала одним з найважливіших чинників реалізації геополітики держав світу, їх поведінки, базою для політичних та економічних союзів і, нарешті, джерелом міжнародних конфліктів.
Для України недостатність власних енергоносіїв і постійно зростаючих потреб у них ставить багато проблемних питань перед державними органами. Крім того, значний вплив тіньових відносин на їх діяльність ускладнює вирішення питань покращення ситуації в паливно-енергетичному комплексі України.
Великі грошові та матеріальні потоки, приватизація, можливість впливу на політичні процеси в країні зумовили тінізацію відносин у паливно-енергетичному комплексі України. Це викликало необхідність розробки довгострокових програм щодо подальшої реалізації Національної енергетичної програми України до 2010 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 29.11.2000 року № 1757, та основних положень Концепції діяльності органів виконавчої влади у забезпеченні енергетичної безпеки України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.1998 року № 48. Значна роль в організаційно-правовому забезпеченні даних програм належить адміністративному праву.
Розробка проблеми організації управління енергетикою для забезпечення національної безпеки держави, постає одним із провідних напрямів комплексного дослідження теорії управління та адміністративного права. У той же час вивчення зазначеної проблематики має міждисциплінарне значення.
Дослідження адміністративно-правового забезпечення управлінської діяльності в паливно-енергетичному комплексі України має важливе значення для розвитку науки адміністративного права, покликаної створити наукову базу реформування управління держави сферою енергетики, з метою вдосконалення діяльності органів управління, особливо щодо мінімізації впливу негативних чинників тіньової економіки.
Висвітлення проблем удосконалення організаційно-правового забезпечення протидії тіньовим відносинам у паливно-енергетичному комплексі може суттєво вплинути на зменшення правопорушень, пов’язаних із ухиленням від оподаткування, інститутом банкрутства, корупції та інших правопорушень, що скоюються у паливно-енергетичному комплексі (далі -ПЕК) України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОМУ КОМПЛЕКСІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок