Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА РОЗВИТОК КОМУНІКАЦІЙ В УПРАВЛІННІ МАШИНОБУДІВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

ЕКОНОМІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА РОЗВИТОК КОМУНІКАЦІЙ В УПРАВЛІННІ МАШИНОБУДІВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Назва:
ЕКОНОМІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА РОЗВИТОК КОМУНІКАЦІЙ В УПРАВЛІННІ МАШИНОБУДІВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,11 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
БОСАК АНДРІЙ ОСТАПОВИЧ
УДК 658:005.57:621 (477.8)
ЕКОНОМІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА РОЗВИТОК КОМУНІКАЦІЙ В УПРАВЛІННІ МАШИНОБУДІВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(машинобудування та приладобудування)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Фещур Роман Васильович,
Національний університет
„Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри менеджменту
і міжнародного підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
доктор економічних наук, професор
Мізюк Богдан Михайлович,
Львівська комерційна академія
Укоопспілки, професор кафедри
інформаційних систем у менеджменті
Захист відбудеться 25 жовтня 2007 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.03 у Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул. С.Бандери, 12, IV навчальний корпус, ауд. 209-А.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів, вул. Професорська, 1
Автореферат розісланий 24 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.е.н А.С.Завербний


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Обмін інформацією супроводжує всі управлінські дії, забезпечує формування і реалізацію функцій та методів менеджменту, прийняття управлінських рішень, вибір та використання стилів і моделей управління. Керівники різних рівнів управління значну частину свого робочого часу витрачають на комунікації, обмінюючись інформацією для реалізації своєї ролі в міжособистісних стосунках та здійснення керівництва організацією.
Рівень ефективності виробничо-господарської діяльності підприємства залежить від його системи управління, досконалість якої визначається низкою чинників, одним з яких є ступінь розвитку системи комунікацій. Ефективність комунікацій залежить від способу організування діяльності підприємства, рівня технічного забезпечення процесів інформаційного обміну, якісних параметрів інформації та людського фактору. Застосування технічних засобів, як правило, дозволяє підвищувати продуктивність управлінської праці за рахунок скорочення часу на обробку інформації, усунення втрат чи спотворень інформації, а отже зростання оперативності прийняття управлінських рішень. Однак надмірні обсяги інформації при використанні сучасних технічних засобів можуть, навпаки, сповільнювати роботу менеджерів та погіршувати якість управління. Значний вплив на якість комунікацій мають соціальні взаємодії персоналу та ступінь його адаптивності до нової інформації.
В економічній літературі приділено значну увагу проблемам економічного оцінювання та розвитку комунікацій з урахуванням різних аспектів інформаційного обміну, які досліджували такі вітчизняні та зарубіжні науковці, як П.Ардженті, В.Афанасьєв, Г.Баррен, В.Бебик, А.Береза, Б.Боем, А.Большаков, М.Вайнрайт, У.Вівер, Н.Вінер, В.Гавловський, І.Герчикова, В.Глушков, В.Горфінкель, П.Друкер, В.Іноземцев, Ю.Канигін, Г.Коломієць, Є.Крикавський, О.Кузьмін, С.Лазарєва, Д.Лейхіфф, Р.Лесікар, Ю.Лисенко, Л.Ліпич, О.Матвієнко, М.Мескон, А.Мехребієн, Б.Мізюк, Г.Мінцберг, Г.Назарова, П.Нівен, Г.Осовська, Й.Петрович, О.Подсолонко, В.Пономаренко, Г.Почепцов, Р.Пушкар, Р.Росс, М.Твердохліб, Р.Фещур, В.Хімстріт, Ф.Хміль, Н.Чухрай, А.Шегда, К.Шеннон, В.Шепель, В.Шрамм, В.Яцура.
Попри те, що ряд науковців досліджують процеси інформаційного обміну, більшість з них концентрується на окремих аспектах комунікацій, при тому, що необхідно враховувати особливості комунікацій та їх комплексного впливу на кінцевий результат діяльності організацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА РОЗВИТОК КОМУНІКАЦІЙ В УПРАВЛІННІ МАШИНОБУДІВНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок