Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Назва:
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,92 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
БУБНОВА ДІНАРА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 378.147 = 111
МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ
ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Спеціальність: 13.00.02 – теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі іноземних мов Севастопольського національного університету ядерної енергії та промисловості Міністерства палива та енергетики України.
Науковий керівник
Офіційні опоненти: |
кандидат педагогічних наук, доцент
БАРАБАНОВА Галина Василівна,
Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості,
завідувач кафедри іноземних мов
доктор педагогічних наук, професор
ТАРНОПОЛЬСЬКИЙ Олег Борисович,
Дніпропетровський університет економіки і права,
Проректор з навчальної (науково-педагогічної) роботи, завідувач кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов
кандидат педагогічних наук, доцент
КОЛОМІЄЦЬ Світлана Семенівна,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”,
доцент кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови
Захист відбудеться 16.10.2007 р. о _10__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету (03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73).
Автореферат розісланий 14.09. 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Б. Бігич
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На сучасному етапі розвитку українського суспільства, що характеризується (1) тенденцією до європейської інтеграції, (2) зростанням турботи про екологічну небезпеку, (3) зростаючою нехваткою енергетичних ресурсів, все більше уваги приділяється атомній енергетиці, зокрема підготовці інженерів-ядерників. Тільки три університети в Україні готують інженерів такого профілю, і Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості (СНУЯЕтаП) є провідним вищим навчальним закладом, де здійснюється навчання майбутніх інженерів-ядерників. За останні роки помітно збільшилися контакти випускників СНУЯЕтаП з іноземними колегами, інспекторами МАГАТЕ, викладачами, що читають лекції англійською мовою тощо. Тому підготовка майбутніх інженерів-ядерників до спілкування з носіями англійської мови є важливим соціальним замовленням.
Необхідність посилення мовної підготовки фахівців з різних спеціальностей викликала створення Програми з англійської мови для професійного спілкування1, рекомендованої Міністерством освіти і науки України, де професійне спілкування розуміється ширше, ніж спілкування на професійні теми і включає, наприклад, такі “професійні рубрики”, як “ділові подорожі” або “здоров’я та особиста безпека”. Щоб уникнути плутанини, доцільно використовувати поняття “ділове спілкування” (ДС). Це спілкування, пов'язане з виконанням фахівцем його службових обов'язків. Воно включає (1) професійне спілкування (тобто спілкування на професійні теми, що проходить з використанням підмови тієї або іншої спеціальності); (2) спілкування не на професійні теми, наприклад в готелі, ресторані, турагентстві. Програма з англійської мови для професійного спілкування є насправді програмою з ділової англійської мови, яка є інструментом для здійснення ДС англійською мовою.
Проте дотепер немає жодної теоретичної роботи з ДС англійською мовою для майбутніх інженерів будь-якого профілю і жодного відповідного підручника, хоча є роботи з навчання ділового писемного мовлення (О.М.Устименко 2002, Н.В.Зінукова 2004 та ін.) і ділового усного мовлення (О.Б.Тарнопольський, С.П.Кожушко 2004). Все ці автори розуміють ДС тільки як спілкування у сфері торгівлі, економіки, банківської справи, підприємництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІЛОВОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок