Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СПРОЩЕНОГО ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦИКЛУ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ В УМОВАХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

РОЗРОБКА СПРОЩЕНОГО ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦИКЛУ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ В УМОВАХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Назва:
РОЗРОБКА СПРОЩЕНОГО ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦИКЛУ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ В УМОВАХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,40 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
андрюхіна Олена Сергіївна
УДК 629. 113. 004
РОЗРОБКА СПРОЩЕНОГО ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦИКЛУ
ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ В УМОВАХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Спеціальність 05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті (НТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Гутаревич Юрій Феодосійович,
Національний транспортний університет,
завідуючий кафедрою “Двигуни і теплотехніка”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дикий Микола Олександрович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри “Теоретична та промислова теплотехніка”;
кандидат технічних наук, доцент
Сітовський Олег Пилипович,
Луцький державний технічний університет,
доцент кафедри “Автомобілі”.
Провідна установа:  Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, кафедри “Технологія аеропортів” та “Безпека життєдіяльності”, м. Київ.
Захист відбудеться 26.05. 2006 р. о ___10__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .059.03 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова,1, аудиторія 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 14.04.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.П.Матейчик


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технічний стан автомобіля, його паливна економічність і екологічні показники об’єктивно оцінюються при його випробуванні за їздовими циклами. Випробувальні їздові цикли включають неусталені режими руху, імітація яких вимагає спеціального устаткування, застосування якого для умов експлуатації досить ускладнено. Тому важливим є питання створення їздового циклу, який складатиметься з усталених навантажувальних режимів і буде легко відтворюваним в умовах експлуатації з точки зору наявності обладнання для контролю екологічних показників і паливної економічності та дозволить об’єктивно визначати технічний стан двигуна автомобіля.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно плану наукових робіт НТУ на 2004 та 2005 роки за темою “Дослідження та розробка методів підвищення паливної економічності та зниження шкідливих викидів транспортних засобів в процесі створення двигунів та в умовах експлуатації” (РК № 0103U008563).
Мета та задачі дослідження. Метою роботи є створення спрощеного випробувального циклу для перевірки технічного стану бензинового двигуна легкового автомобіля в умовах експлуатації, що дозволить своєчасно виявляти і усувати несправності і відхилення від оптимальних регулювань і таким чином покращити паливну економічність і екологічні показники автомобілів в умовах експлуатації.
Для досягнення мети в дисертації вирішено такі задачі:
Розробка методики створення спрощеного випробувального циклу для перевірки технічного стану бензинового двигуна легкового автомобіля в експлуатаційних умовах.
Уточнення математичної моделі руху автомобіля за Європейським їздовим циклом, яка дозволяє визначати енергетичні і екологічні показники та паливну економічність легкового автомобіля з бензиновим двигуном в умовах експлуатації.
Проведення експериментальних досліджень щодо визначення показників роботи бензинового двигуна, які характеризують його як джерело енергії та шкідливих викидів і споживача палива та повітря.
Перевірка адекватності математичної моделі бензинового двигуна як джерела енергії, шкідливих викидів та споживача палива та повітря.
Проведення стендових випробувань легкового автомобіля з бензиновим двигуном за Європейським їздовим циклом на моделюючому роликовому стенді.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА СПРОЩЕНОГО ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦИКЛУ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ В УМОВАХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок