Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АКТИВИ В НАЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

АКТИВИ В НАЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Назва:
АКТИВИ В НАЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,13 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
Горецька Людмила Леонідівна
УДК: 657.1
АКТИВИ В НАЦІОНАЛЬНИХ
СИСТЕМАХ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському інженерно-технологічному інституті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Петрук Олександр Михайлович,
Житомирський інженерно-технологічний інститут
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Львівський національний університет ім. Івана Франка
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри обліку та аудиту
кандидат економічних наук
Озеран Алла Володимирівна,
Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
старший викладач кафедри обліку в промисловості
Провідна установа: Одеський держаний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту, м. Одеса
Захист відбудеться “16” квітня 2003 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .350.02 в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН (03680, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212).
Автореферат розісланий “14” березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Н.Л. Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Процес гармонізації бухгалтерського обліку на світовому рівні безпосередньо впливає на реформування національної системи бухгалтерського обліку в Україні. Значні зміни законодавства, що регулює господарські відносини суб’єктів підприємницької діяльності, зміна акцентів в інвестиційній та податковій політиці, правове регулювання нових видів фінансово-посередницької діяльності вимагають адекватної трансформації бухгалтерського обліку активів в Україні. Для того, щоб заходи з реформування вітчизняного обліку, які закладені чинним законодавством з регулювання бухгалтерського обліку, дали позитивний результат, не слід беззаперечно застосовувати міжнародні стандарти, а вивчати досвід інших країн, які вже пройшли ті етапи розвитку, що характерні сьогодні для Україні. Перехід на міжнародні стандарти не можна розглядати основною метою реформування системи бухгалтерського обліку. Вона полягає в побудові системи, адекватній новому типу ринкових відносин в українській економіці.
В умовах реформування бухгалтерського обліку виникає необхідність серйозного вивчення фундаментальних праць, що мають місце в країнах з розвинутою ринковою економікою.
Відмінності зарубіжного обліку від вітчизняного обумовлені правовими, методологічними, методичними, організаційними особливостями, які можна виявити, аналізуючи праці таких авторів, як Р.Н. Антоні, Д. Блейк, Ф. Вуд, К. Друрі, М.Р. Метьюс, Г. Мюллер, Б. Нідлз, К. Ноубс, С. Сурдиковська та ін. Вивчення робіт російських та білоруських вчених І.А. Аврової, В.В. Ковальова, Ю.М. Кузнецової, Т.М. Малькової, А.П. Міхалкевича, С.О. Ніколаєвої, В.Д. Новодворського, Т.Ю. Дружиловської, Д.О. Панкова, С.А. Стукова, Я.В. Соколова, А.В. Суворова, В.А. Терехової, В.І. Ткача, В.Ф. Палія, Л.З. Шнейдмана та ін., а також праць вітчизняних спеціалістів, зайнятих дослідженням міжнародних аспектів обліку та удосконаленням національної системи регулювання обліку, серед яких можна назвати Ф.Ф. Бутинця, Б.І. Валуєва, З.В. Гуцайлюка, В.І. Єфіменка, Г.Г. Кірейцева, В.І. Коршунова, Б.М. Литвина, В.Г. Лінника, Є.В. Мниха, В.М. Пархоменка, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АКТИВИ В НАЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок