Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЦІНОУТВОРЕННЯ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ПРОДУКЦІЮ В СИСТЕМІ Ф’ЮЧЕРСНОГО РИНКУ (НА ПРИКЛАДІ РИНКУ ЗЕРНОВИХ)

ЦІНОУТВОРЕННЯ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ПРОДУКЦІЮ В СИСТЕМІ Ф’ЮЧЕРСНОГО РИНКУ (НА ПРИКЛАДІ РИНКУ ЗЕРНОВИХ)

Назва:
ЦІНОУТВОРЕННЯ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ПРОДУКЦІЮ В СИСТЕМІ Ф’ЮЧЕРСНОГО РИНКУ (НА ПРИКЛАДІ РИНКУ ЗЕРНОВИХ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,60 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Немченко Галина Вікторівна
УДК 336.764.2
ЦІНОУТВОРЕННЯ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ПРОДУКЦІЮ В СИСТЕМІ Ф’ЮЧЕРСНОГО РИНКУ
(НА ПРИКЛАДІ РИНКУ ЗЕРНОВИХ)
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки агропромислових формувань Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Дем’яненко Сергій Іванович
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана, завідувач кафедри
економіки агропромислових формувань
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, доцент
Коваленко Юрій Сергійович
Національний науковий центр “Інститут аграрної
економіки” УААН, старший науковий співробітник
відділу підприємництва, м. Київ
кандидат економічних наук, доцент
Солодкий Микола Олександрович
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри біржової діяльності, м. Київ
Провідна установа – Державна установа “Інститут економіки та прогнозування
НАН України”, відділ форм і методів господарювання в
агропродовольчому комплексі, м. Київ
Захист відбудеться “_29_” січня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.203
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03057, м. Київ, вул. Дегтярівська 49 – г, ауд. 601.
Автореферат розісланий “_27_” грудня 2006 року.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор, А.П. Наливайко
заслужений діяч науки і техніки України


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В агропромисловому комплексі формується основна частина продовольчих ресурсів, що має визначальний вплив на гарантування продовольчої безпеки держави. Однак через низький рівень передбачуваності змін внутрішнього попиту і пропозиції, значну залежність від кон’юнктури зовнiшнiх ринків та недостатньо розвинуту інфраструктуру аграрний ринок України є досить нестабільною системою. У країні лише формується інфраструктура аграрного ринку, яка має забезпечувати вільний прозорий рух сільськогосподарської продукції та виконувати такі важливі завдання, як ефективне прогнозування цінової ситуації, гарантування сільгоспвиробнику отримання достатнього доходу за вирощену продукцію, забезпечення паритетної конкуренції з одночасним створенням можливості узгодження дій суб’єктів ринкових відносин, а також стимулювання просування сільськогосподарської продукції на зовнішній ринок.
Досвід розвинених країн показав, що одним з найефективніших методів вирішення названих завдань є запровадження ф’ючерсного ринку. Його механізм забезпечує не лише страхування від майбутніх цінових ризиків, а й інтеграцію до світової торговельної мережі, прозорість ціноутворення, відкритий доступ до ринкової інформації. Необхідність функціонування ф’ючерсного ринку обумовлена зростаючим темпом глобалізації, коли єдиним способом адаптації до інтенсивного підвищення міжнародної конкуренції є створення власної системи підтримки та захисту економіки за допомогою сучасних ринкових важелів. Тому існує нагальна потреба вивчення механізму ціноутворення на ф’ючерсному ринку та встановлення чинників, що забезпечили б можливість його використання на аграрному ринку України.
Теоретичні та практичні аспекти питань ціноутворення і формування інфраструктури аграрного ринку в тому числі ф’ючерсного глибоко досліджені у працях вітчизняних вчених: Б.В. Губського, Б.А. Дадашаєва, Б.П. Дмитрука, В.І. Крамаренка, Коваленка Ю.С, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ЦІНОУТВОРЕННЯ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКУ ПРОДУКЦІЮ В СИСТЕМІ Ф’ЮЧЕРСНОГО РИНКУ (НА ПРИКЛАДІ РИНКУ ЗЕРНОВИХ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок