Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ЗАЛІЗОРУДНОЇ СИРОВИНИ УКРАЇНИ

МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ЗАЛІЗОРУДНОЇ СИРОВИНИ УКРАЇНИ

Назва:
МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ЗАЛІЗОРУДНОЇ СИРОВИНИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,01 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Скринько Наталія Василівна
УДК 658.8
МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ЗАЛІЗОРУДНОЇ СИРОВИНИ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.06.02. — Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ПАВЛЕНКО Анатолій Федорович,
Київський національний економічний університет,
ректор, завідувач кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
СТАРОСТІНА Алла Олексіївна,
Національний технічний університет “
Київський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри промислового маркетингу;
кандидат економічних наук, доцент
ГЕРАСИМЕНКО Віктор Григорович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри маркетингу та економіки туризму
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
кафедра маркетингу, м. Тернопіль
Захист відбудеться “ 7 ” грудня 2001 р. о 16.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .006.04 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано “ 5 ” листопада 2001 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, доцент Колот А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність підвищення ефективності діяльності промислових підприємств вимагає якнайшвидшої адаптації їх до роботи в умовах ринку. Нестабільність економічного стану більшості з них в основному пов’язана з проблемами збуту виробленої продукції наслідками яких є збитки, відсутність обігових коштів, заборгованість перед бюджетом тощо.
Вказані проблеми, в свою чергу, обумовлені не лише недостатньою якістю товарів вітчизняного виробництва та високими цінами на них, а й організаційною та науково-методологічною непідготовленістю підприємств до роботи в сучасних умовах. Ця непідготовленість полягає в недооцінці керівництвом підприємств інноваційних підходів до процесів організації управління виробництвом та збутом продукції, зокрема в ігноруванні маркетингової концепції управління.
Викладене вище зумовило спрямованість даного наукового дослідження на пошук шляхів вдосконалення визначення попиту на продукцію промислового призначення, зокрема на сировинні ресурси, та перспектив розвитку внутрішнього ринку залізорудної сировини України.
Методологічні та методичні проблеми прогнозування попиту і, пов’язані з цим конкретні прикладні питання, завжди були предметом наукових досліджень. В їх розробку значний внесок зробили закордонні та вітчизняні вчені: Б.Берман, Е.Дихтель, П.Дракер, Ж.-Ж.Ланбен, Х.Хьоршген, Дж. Еванс, І. К. Беляєвський, А.В.Войчак, В.Г.Герасимчук, Н.Д.Ільєнкова, Б.Я.Панасюк, А.Ф.Павленко, А.О.Старостіна.
Разом з тим, в економічній теорії і практиці в недостатньо повній мірі вирішені питання врахування в процесі прогнозування попиту дії численних факторів зовнішнього і внутрішнього середовища, використання результатів маркетингових досліджень для вдосконалення господарської діяльності підприємств, формування оптимальних обсягів та структури внутрішніх галузевих ринків продукції виробничого призначення. Це викликає необхідність розробки теоретичних та прикладних аспектів адаптації маркетингової концепції управління виробництвом та збутом до специфічних умов формування вітчизняного ринку продукції виробничого призначення, в тому числі і залізорудної сировини, зокрема методики прогнозування попиту внутрішнього ринку на залізорудну сировину, яка б враховувала весь комплекс впливаючих факторів; критеріїв та шляхів оптимізації обсягів та структури внутрішнього ринку даної сировини; можливих стратегій подальшого розвитку гірничо-видобувної підгалузі чорної металургії України на найближчу та більш віддалену перспективу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ ЗАЛІЗОРУДНОЇ СИРОВИНИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок