Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс / сторінка 11

Назва:
Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
В. Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.01 – акушерство і гінекологія. – Національний медичний університет імені О.О. Богомольця МОЗ України, Київ, 2007.
Роботу присвячено зниженню частоти акушерських та перинатальних ускладнень у вагітних, які перенесли сифілітичну інфекцію до вагітності, на підставі розробки та впровадженні комплексу лікувально-профілактичних заходів.
Встановлено, що у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію, вагітність часто ускладнюється (вагініт та бактеріальний вагіноз, плацентарна недостатність, синдром затримки росту плода, мимовільний викидень, загроза переривання вагітності, гестаційна анемія, передчасні пологи, передчасний розрив плодових оболонок, аномалії пологової діяльності, дистрес плода). Це обумовлює підвищення частоти перинатальних ускладнень та втрат.
З’ясовано особливості мікробіоценозу піхви, змін клітинного імунітету та цитокінового профілю у вагітних, що перенесли сифілітичну інфекцію. Виявлено активацію перекисного окислення ліпідів та виснаження антиоксидантної системи захисту, що призводить до стану “оксидантного” стресу у вагітних.
Виявлено порушення матково-плацентарно-плодового кровотоку, які призвели до порушення плодової гемодинаміки. Визначено, що вираженість порушень в стані фетоплацентарної системи має тенденцію до збільшення в динаміці вагітності.
Запропоновано комплекс заходів, спрямованих на профілактику та корекцію виявлених змін, показана їх ефективність щодо запобігання розвитку акушерських та перинатальних ускладнень.
Ключові слова: вагітність, сифіліс, акушерські ускладнення, перинатальна захворюваність, профілактика.
АННОТАЦИЯ
Башинская О.В. Профилактика перинатальной заболеваемости и смертности новорожденных от матерей, которые болели сифилисом. – Рукопись.
Диссертация на получение ученой степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.01 – акушерство и гинекология. – Национальный медицинский университет имени О.О. Богомольца МЗ Украины, Киев, 2007.
Цель исследования: снижение частоты акушерских и перинатальных осложнений у женщин, которые перенесли до беременности сифилитическую инфекцию, на основании разработки и внедрения комплекса лечебно-профилактических мероприятий.
Для решения поставленных задач в динамике беременности обследовано 150 беременных, которые с соблюдением принципов рандомизации были распределены в три группы. В основную и группу сравнения вошли по 50 беременных, которые болели сифилисом до наступления беременности, находились на диспансерном учете в кожвендиспансере и прошли специфическое профилактическое лечение согласно Приказа МЗ Украины № 286 от 07.06.2004. Контрольную группу составили
50 здоровых беременных. У женщин группы сравнения применяли, по показаниям, общепринятые лечебно-профилактические мероприятия, а в основной группе, кроме этого, использовали разработанную нами методику. Сформированные группы – репрезентативные и пригодны для оценки результатов исследований. Наблюдение, обследование, лечение и родоразрешение беременных проводилось на базе специализированного родильного дома № 4 г. Киева.
Отличительными особенностями предложенной нами методики стало применения препаратов “Трансфер ФакторТМ”, “Липин” та “Трентал”. “Трансфер ФакторТМ” назначали по 1 капсуле три раза в сутки, во время еды. Проводили два курса лечения продолжительностью по три недели. Первый курс начинали сразу после обращения женщины по поводу желанной беременности, второй проводили в сроке 20-22 недель беременности. “Липин” назначали в дозе 0,5 г внутривенно капельно, медленно, 1 раз в день, 7 введений на курс. “Трентал” назначали по
1 табл. (100 мг) трижды в день, продолжительность курса 3 недели. Оба препарата применяли дважды: 18-20 и 30-32 недели беременности.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок