Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс / сторінка 2

Назва:
Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
О. Богомольця “Охорона репродуктивного здоров’я жінки в сучасних умовах”, № державної реєстрації – 0103U005668, шифр теми – IH.
Мета роботи. Зниження частоти акушерських та перинатальних ускладнень у жінок, які перенесли до вагітності сифілітичну інфекцію, на підставі розробки та впровадження комплексу лікувально-профілактичних заходів.
Завдання дослідження:
1.
Виявити особливості перебігу, характер та частоту ускладнень вагітності та пологів у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію.
2.
Дослідити вагінальний мікробіоценоз під час вагітності у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію.
3.
З’ясувати стан системи антиоксидантного захисту під час вагітності у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію.
4.
Встановити особливості стану системи імунітету під час вагітності у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію.
5.
Вивчити стан фетоплацентарного комплексу у даного контингенту вагітних та оцінити вплив визначених порушень на розвиток перинатальних ускладнень.
6.
Розробити і впровадити комплекс лікувально-профілактичних заходів, направлених на зниження частоти акушерських і перинатальних ускладнень у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію.
Обєкт дослідження: акушерські та перинатальні ускладнення у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію.
Предмет дослідження: стан фетоплацентарної системи, вагінального мікробіоценозу, системи імунітету та антиоксидантної системи захисту (АОСЗ) під час вагітності у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію.
Методи дослідження: клінічні, ехографічні, ендокринологічні, мікробіологічні, імунологічні та статистичні.
Наукова новизна одержаних результатів. Вперше вивчено плин перенесеної до вагітності сифілітичної інфекції, яка призводить до збільшення акушерських та перинатальних ускладнень.
Вперше у вагітних даного контингенту проведені комплексні дослідження стану фетоплацентарної системи, імунологічного статусу, мікробіоценозу статевих шляхів, системи перекисного окислення ліпідів (ПОЛ) та АОСЗ, що має визначальну роль в прогнозуванні перебігу та результатів вагітності.
Вперше встановлено об’єктивні критерії – рівні прозапальних цитокінів
IL-1? та TNF? в сироватці крові в першому триместрі вагітності ?200 пкг/мл, які дозволяють своєчасно передбачити розвиток акушерських та перинатальних ускладнень у вагітних даного контингенту.
На основі отриманих нових даних була обґрунтована, розроблена та впроваджена система лікувально-профілактичних заходів, що призвело до зниження частоти акушерських та перинатальних ускладнень.
Практичне значення одержаних результатів. Впровадження результатів дослідження у практику розширило можливості раннього виявлення ускладнень вагітності та порушеного стану плода у вагітних даного контингенту, що дозволило попередити перинатальні втрати та досягти зниження частоти акушерських та перинатальних ускладнень: мимовільний викидень – в 2,5 рази, прееклампсія – в 2,83 рази, плацентарна недостатність – в 4,08 рази, внутрішньоутробна гіпоксія плода – в 3,2 рази, передчасні пологи – в 5,33 рази, передчасний розрив плодових оболонок – в 2,84 рази, аномалії пологової діяльності – в 2,34 рази, дистрес плода – в 2,85 рази, ускладнення неонатального періоду –
в 3,1 рази.
Розроблені та впроваджені практичні рекомендації із застосуванням препаратів “Трансфер ФакторТМ”, “Ліпін” та “Трентал”, щодо зниження частоти акушерської та перинатальної патології у жінок, які перенесли до вагітності сифілітичну інфекцію.
Практичні рекомендації, що випливають з результатів досліджень, є цілком придатними для застосування в родопомічних закладах.
Результати дослідження впроваджено у практику в спеціалізованому пологовому будинку № 4 м. Києва.
Особистий внесок здобувача. Внесок автора полягає у виборі теми, визначенні мети, формулюванні завдань дослідження, проведенні та аналізі результатів клінічних, лабораторних та інструментальних досліджень, статистичній обробці матеріалу, аналізі даних літератури, аналізі та узагальненні результатів дослідження, підготовці наукових матеріалів до публікації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок