Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс / сторінка 3

Назва:
Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Особисто сформульовані висновки роботи, розроблені практичні рекомендації і забезпечено їх впровадження у медичну практику.
Апробація результатів дисертації. Основні положення та висновки дисертаційної роботи викладались і обговорювались на міжкафедральній раді НМУ імені О.О. Богомольця за участю головного лікаря, заступника головного лікаря з лікувальної роботи, завідуючих відділень та лікарів акушерів-гінекологів пологового будинку № м. Києва (2004, 2005, 2006, 2007), засіданні Асоціації акушерів-гінекологів м. Києва (2005, 2006), докладались на 11 з’їзді акушерів-гінекологів (Донецьк, 2006) та науково-практичній конференції (Одеса, 2007).
Публікації. Основні результати дисертації опубліковано в 3 наукових роботах в фахових виданнях, затверджених переліком ВАК України.
Обсяг та структура дисертації. Дисертація викладена на 151 сторінках машинопису, і складається з вступу, огляду літератури та чотирьох розділів власних досліджень, аналізу та узагальнення отриманих результатів, висновків та практичних рекомендацій, переліку використаних джерел, який включає
268 джерела і займає 22 сторінки. Робота ілюстрована 55 таблицями та
14 рисунками, з яких 2 рисунки розташовані на окремих сторінках.
основний зміст
Матеріали та методи дослідження. В динаміці вагітності було обстежено 150 вагітних, які з дотриманням принципів рандомізації були розподілені в три групи. Контрольну групу склали 50 здорових вагітних. В основну та групу порівняння увійшли по 50 вагітних, які хворіли на сифіліс до настання вагітності, знаходились на диспансерному обліку в шкірвендиспансері, пройшли специфічне профілактичне лікування (згідно Наказу МОЗ № 286 від 07.06.2004) та отримували, за показаннями, загальноприйняті лікувально-профілактичні заходи. В основній групі, окрім цього, застосовували розроблену нами методику. Сформовані групи – репрезентативні та придатні для оцінки результатів досліджень. Спостереження, обстеження, лікування та розродження вагітних проводилось на базі спеціалізованого пологового будинку № 4 м. Києва.
Відмінними рисами запропонованої нами методики є застосування препаратів “Трансфер ФакторТМ”, “Ліпін” та “Трентал”. “Трансфер ФакторТМ” призначали по 1 капсулі тричі на день, під час їжі. Проводили два курси лікування тривалістю по 3 тижні. Перший курс розпочинали відразу після звернення жінки з приводу бажаної вагітності, другий проводили в терміні 20-22 тижні вагітності. “Ліпін” призначали в дозі 0,5 г внутрішньовенно крапельно, повільно, 1 раз в день, 7 введень на курс. “Трентал” призначали по 1 табл. (100 мг) тричі на день, тривалість курсу 3 тижні. Обидва препарати призначали двома курсами в терміни 18-20 та 30-32 тижні вагітності.
При виборі препаратів для лікувально-профілактичного курсу ми враховували фармакологічні властивості, особливості дії, безпечність у застосуванні.
У всіх обстежених вагітних вивчали показники загального та спеціального акушерсько-гінекологічного анамнезу, клінічний перебіг вагітності, наслідки вагітності та пологів, стан плода і новонародженого. Поряд з загально-клінічним обстеженням у вагітних досліджували вагінальний мікробіоценоз, стан перекисного окислення ліпідів і антиоксидантної системи захисту, вивчали особливості системи імунітету при вагітності. Стан фетоплацентарного комплексу оцінювали, визначаючи за даними ультразвукового та кардіотокографічного досліджень, біофізичний профіль плода та вміст в крові вагітних гормонів – прогестерону, естріолу, кортизолу, плацентарного лактогену та хоріонічного гонадотропіну.
У всіх вагітних було проведено вивчення мікробіоценозу цервікального каналу та піхви. Тип біоценозу піхви оцінювали за класифікацією Е.Ф. Кіри (1998). Мікроскопічні методи дослідження включали світову та люмінісцентну мікроскопію одержаного матеріалу. З метою діагностики гонорейної, трихомонадної, хламідійної, мікоплазменної, уреаплазменної інфекції та визначення чутливості до антибіотиків виконували культуральні дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок