Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс / сторінка 7

Назва:
Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,33 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Ці результати підтверджують ефективність розроблених профілактичних заходів.
У відповідності з вищенаведеними даними щодо порушеного стану ФПК у вагітних І групи напередодні розродження відмічено поглиблення початкових порушень гормонпродукуючої функції фетоплацентарного комплексу, які мали місце в терміні 28-30 тижнів. Зареєстровано більш виражене зменшення рівня естріолу та збільшення вмісту кортизолу (відповідно 30,2±2,1 нмоль/л та 932,1±17,8 нмоль/л, достовірність р відносно контрольної групи < 0,01). До цих змін додалось зниження інших досліджуваних показників: прогестерону (до 481,5±12,1 нмоль/л, р<0,05), хоріонічного гонадотропіну (до 252,1±21,4 нмоль/л, р<0,05) та плацентарного лактогену (до 202,1±12,5 нмоль/л, р<0,05).
В ІІ групі суттєвих відхилень від даних контролю в ендокринологічних показниках не виявлено.
Як свідчать результати проведених досліджень по вивченню стану мікробіоценозу статевих шляхів в ранні (до 12 тижнів) терміни вагітності у жінок контрольної групи спостерігався переважно нормоценоз піхви з домінуванням нормальної флори (лактобацили – 98,0%, біфідобактерії – 76,0%). У порівнянні з цим у жінок, які перенесли сифілітичну інфекцію (І група), відзначені порушення мікробіоценозу переважно по типу дисбактеріозу. Також у вагітних І групи виявлено збудники TORCH-інфекцій: хламідії (8,0%), уреаплазми (8,0%), мікоплазми (6,0%), НSV ІІ (14,0%), CMV (6,0%) та зафіксовано носійство токсоплазмозу (2,0%). В більшості вищевказаних випадків мав місце безсимптомний перебіг інфекцій.
До терміну другого дослідження (32-36 тижнів) зміни в стані мікробіоценозу статевих шляхів у жінок контрольної групи поглибились, хоча принципово мали аналогічний характер. Не дивлячись на лікувально-профілактичні заходи, клініко-лабораторні ознаки вагініту мали місце у 44,4% випадків, а бактеріального вагінозу у 13,3%, причому серед виділених збудників переважали асоціації мікроорганізмів. Поряд з цим, після проведеного лікування спостерігалось зниження частоти виявлення хламідій (2,2%), а мікоплазм та уреаплазм не виявлено взагалі. Проте у частоті вірусних інфекцій, не дивлячись на проведені заходи, суттєвих позитивних результатів не отримано – частота НSV ІІ склала 10%, а CMV 6%.
Як свідчать результати проведених досліджень по вивченню стану мікробіоценозу статевих шляхів в ранні (до 12 тижнів) терміни вагітності у жінок
ІІ групи спостерігалися порушення мікробіоценозу піхви аналогічні таким, як у вагітних І групи. По результатам спеціальних досліджень у жінок цієї групи встановлено: вагініт – у 22%, бактеріальний вагіноз – у 8% випадків. Етіологічним чинником вагініту виступала переважно мікст-інфекція. Також у вагітних ІІ групи виявлено збудники TORCH-інфекцій: хламідії (10,0%), уреаплазми (6,0%), мікоплазми (8,0%), НSV ІІ (12,0%), CMV (6,0%) та зафіксовано носійство токсоплазмозу (4,0%). Щодо виявлених збудників TORCH-інфекцій, то у всіх вищевказаних випадках мав місце безсимптомний перебіг інфекцій.
В терміні 32-36 тижнів в ІІ групі після проведених лікувальних заходів, згідно розробленої нами методики, відмічено позитивні зміни в стані мікробіоценозу статевих шляхів, котрий характеризувався лише незначними відмінностями від показників жінок контрольної групи. Проведені лікувально-профілактичні заходи дозволили досягти стійкого виліковування вагініту та бактеріального вагінозу у жінок ІІ групи.
Отримані нами результати свідчать, що вже в І-й половині вагітності на тлі проведення розроблених нами заходів щодо корекції імунологічного статусу в
ІІ групі спостерігаються відмінності в показниках імунограми порівняно з відповідними в І групі. В ІІ-й половині вагітності тенденція щодо розбіжностей в показниках імунограми між І та ІІ групами поглибилась: на відміну від І групи, де мало місце зниження порівняно з контролем імунорегуляторного індексу (СД4+/СД8+) та достовірне зниження порівняно з відповідними показниками контрольної групи рівня СД16+ (10,9±1,1%, р<0,05), СД20+ (10,1±1,4%, р<0,05) і лізоциму (6,1±0,5 мкг/л, р<0,05) на тлі одночасного росту СД23+ (12,3±1,1%, р<0,05), в ІІ групі відповідні показники не відрізнялись від даних контролю.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Профілактика перинатальної захворюваності та смертності новонароджених від матерів, що хворіли на сифіліс

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок